В Запорізькій області чоловік без навичок керування автівкою, вкрав автомобіль

Окрім того, що чоловік вкрав автівку, він ще й потрапив на ній в ДТП — машина перекинулася.

Про це йдеться в реєстрі судових рішень.

В Гуляйполі Запорізької області суд оголосив вирок молодику, який вирішив «побешкетувати». В квітні 2021 року чоловік почав пити ще 17 числа, а на ранок 18 його потягло на «розваги». Під час судового засідання він пояснив, що з вечора випивав у місцевому кафе, і як опинився на околиці міста — не пам’ятає. там він спочатку заліз в салон Рено Кенго, де поцупив автомагнітолу вартістю понад дві тисячі гривень. Однак, дуже скоро втратив інтерес до автомагнітоли й викинув її неподалік. Відшкодовувала вартість магнітоли потерпілому мати «розбишаки».

Викинувши магнітолу, чоловік вирішив, що все одно «скучно». Неподалік він помітив «Таврію», яку власник лишив відкритою та ще й з ключами у замку. Він сів в автівку, завів її та поїхав з місця пригоди. Враховуючи стан сп’яніння й те, що керувати автомобілем чоловік не вміє, далеко поїхати він не зміг. Вже дуже скоро він не впорався з керуванням та перекинув автомобіль. Що відбувалося далі — пам’ятає погано. Каже, що поряд зупинилися якісь чоловіки, які допомогли йому поставити автомобіль на колеса. Вони ж ймовірно викликали поліцію та швидку.

Свою вину чоловік визнав повністю. Суд присудив йому три роки за крадіжку та п’ять — за угон автівки. Шляхом поглинання меншого строку більшим, чоловік мав би відбути покарання у вигляді п’яти років. Однак враховуючи, що це його перший в житті проступок, суд присудив йому півтори роки умовно.

Читайте також: В Запоріжжі жінка з інвалідністю вимушена самостійно копати яму під трубопровід

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizkiy-oblasti-cholovik-bez-navychok-keruvannia-avtivkoiu-vkrav-avtomobil.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top