В Запорізькій області чоловік декілька місяців не зізнавався у вбивстві та не показував де заховав тіло

Ще в вересні курортний Бердянськ сколихнула звістка про зникнення дорослого чоловіка за загадкових обставин. Тоді, 10 вересня, до поліції звернулась жінка 48 років, яка повідомила, що її чоловік поїхав з дому і більше не повернувся. Поліція провела оперативно-розшукові заходи, перевірила камери спостереження на шляху чоловіка, та невдовзі віднайшла автівку зниклого. Машина стояла в гаражі у його знайомого. Там були знайдені сліди крові та інші докази. Чоловік, в гаражі якого стояло авто, був заарештований, та своєї вини не визнавав.

На цьому тижні 61-річний чоловік свою вину все ж визнав, бо поліція вже зібрала багато доказів його провини. Під час слідчого експерименту він показав, куди сховав тіло своєї жертви. Труп було передано на судмедекспертизу, після цього родичі загиблого чоловіка зможуть поховати його.

Мотив вбивства не називають, тільки повідомляють, що справа зрушила з мертвої точки, і скоро буде передана до суду.

Читайте також: Поміж машинами: в центрі Запоріжжя горе-мама з коляскою переходила дорогу не в тому місці (відео)

Сообщение В Запорізькій області чоловік декілька місяців не зізнавався у вбивстві та не показував де заховав тіло появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/kriminal/v-zaporizkij-oblasti-cholovik-dekilka-misjaciv-ne-ziznavavsja-u-vbivstvi-ta-ne-pokazuvav-de-zahovav-tilo.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top