В Запорізькій області фекальні озера загрожують екологічній безпеці цілого селища

Місцеві мешканці використовують підземні води в якості води для побутових потреб, тож хвилюються, що протиправна діяльність одного підприємця, може коштувати здоров’я сотням людей.

Про катастрофічну екологічну ситуацію повідомили на сайті gsminfo.

Так, катастрофічна ситуація склалася у Кирилівці. Тут фактично не має каналізації й багато баз відпочинку використовують вигрібні ями. Однак вчасно їх відкачувати та вивозити нечистоти вважають за потрібне далеко не всі.

Місцеві мешканці повідомляють про базу відпочинку «Лазурні далі» яка має декілька вигрібних ям, які вже давно ніхто не чистив. Фекалії вже мають форму озер та просочуються вже до сусідів. Окрім того на них сповзаються рептилії.  Окрім того стверджується, що вночі здійснюється перекачка фекалій в потайний кисон, від чого вранці можна спостерігати калюжі з фекалій.

На власників комплексу викликали поліцію, однак жінка-сторож, не пустила поліцію на територію, мотивуючи це тим, що це приватна власність.

Читайте також: Запоріжці пропонують перенести пам’ятник Богдану Хмельницькому: розглядається кілька варіантів

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizkiy-oblasti-fekalni-ozera-zahrozhuiut-ekolohichniy-bezpetsi-tsiloho-selyshcha.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top