В Запорізькій області хочуть відкрити літній кінотеатр просто неба

В Оріхові хочуть відкрити літній кінотеатр

У місті Оріхів, як і в більшості невеликих населених пунктів області, існують проблеми з дозвіллям для молоді. Тут, наприклад, немає жодного працюючого кінотеатру. Представники Запорізької обласної ради виступили з ініціативою створити у місті літній майданчик для переглядів фільмів, прослуховування лекцій або ж вебінарів. Заручившись підтримкою збоку місцевої влади, цей проект хочуть реалізувати на задньому дворі будинку дитячої творчості.

літній кінотеатр

Проектне рішення для створення літнього кінотеатру вже є. Залишається лише підтримка громади.

— Є чудова ідея, яку ми плануємо обговорити із жителями міста стосовно облаштування літнього кінотеатру у приміщеннях на базі центру творчості. На цій будівлі плануємо облаштувати екран, сцену, по цій клумбі плануємо поставити пуфи, лавочки і облаштувати клумби для того, щоб люди могли проводити тут своє дозвілля, — розповідає начальник юридичного управління Запорізької обласної ради Єгор Мороз.

Представники обласної влади не вперше пропонують допомогу будинку дитячої творчості. Раніше закуповувалися стільці для актової зали. Заклад намагається постійно розвиватися. Так, під час карантину тут облаштували довгоочікуваний хаб, щоб ще більше розвивати творчий і культурний напрямки у вихованців.

— Цей кабінет може бути пристосований не лише для наших вихованців, тому що наші вихованці — це діти віком від 6 до 21 року. Звісно це молодь, у цьому кабінеті, у цьому хабі може працювати молодіжна рада Оріхівської громади, ми плануємо, що тут знайдуть місце для своїх справ і воїни АТО, — каже директор комунального закладу «Оріхівський будинок дитячої творчості» Любов Ярова.

Місто стане привабливим для туристів

Ще одна маленька гордість жителів і місце для культурного збагачення — оріхівський краєзнавчий музей. Цей музей — чи не єдиний у Запорізькій області, який влаштовував онлайн-екскурсії під час карантину.

оріхівський краєзнавчий музей

— Ми починаємо шукати нові форми роботи, для того, щоб ще раз довести, що музей є, що музей живий, для того. Щоб привернути увагу відвідувачів до музею, — розповідає провідний зберігач фондів Оріхівського краєзнавчого музею Світлана Коваленко.

Така завзятість у роботі привернула увагу представників обласної влади. Зараз у краєзнавчому музеї готують нову експозицію, яка буде присвячена війні на Сході України. Начальник юридичного управління Запорізької облради Єгор Мороз у свою чергу запропонував надати всебічну допомогу для розширення експозиції і запропонував інші напрямки розвитку музею.

Сучасні методи привернення уваги для відвідувачів музею, власний кінотеатр в Оріхові допоможуть цьому місту стати більш привабливим для туристів і самих мешканців населеного пункту.

Читайте також: Вперше в музеї показали значки, на яких відображена індустріальна історія Запорізького краю

Сообщение В Запорізькій області хочуть відкрити літній кінотеатр просто неба появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-zaporizkiy-oblasti-hochut-vidkriti-litniy-kinoteatr-prosto-neba

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top