Важные новости

В Запорізькій області вандали пошкодили підземний перехід, який до цього хотіли прикрасити муралами, — ФОТО

В Запорізькій області невідомі люди зіпсували підземний перехід.

На сторінці Василівської територіальної громади розповіли, що нещодавно там завершили реалізацію проєкту “SafeStep” – «Безпечний крок». Команда проєкту вирішила прикрасити підземний перехід під жвавою автомагістраллю яскравими муралами, які відображають знакові місця громади.

“Василівська міська рада вирішила завершити роботи по приведенню до належного естетичного стану підземного переходу. Нажаль, не кожен цінує чужу працю і те, що робить Василівська міська рада для благоустрою міста” – пишуть на сторінці громади.

В ніч з 5 на 6 грудня невідомими був скоєний черговий випадок вандалізму, а саме зламано двері підсобного приміщення переходу та пошкоджено тротуарну плитку.

“Своїми діями правопорушники показали, що не поважають не тільки керівництво громади, а ще й усіх мешканців. Якщо ви маєте інформацію щодо осіб, які скоїли правопорушення – просимо повідомити Василівську міську раду. Шановні мешканці, прохаємо з повагою ставитись до нашого спільного з Вами майна, адже ми турбуємось про добробут нашої громади!” – звертаються до жителів громади.

Читайте також: У Запорізькій області медики не можуть встановити джерело нових випадків захворювання

Источник: https://forpost.media/glavnoe/v-zaporizkiy-oblasti-vandaly-poshkodyly-pidzemnyy-perekhid-iakyy-do-tsoho-khotily-prykrasyty-muralamy-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top