В Запорізькій області жителі села здали набридливу сусідку під суд

Ходила у гості, коли господарів не було вдома, їла їхню їжу, просила в односельців гроші, щоб похмелитися, та розраховувалась сувенірними банкнотами. Односельцям урвався терпець.

Курйозна справа значиться в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

«Раніше судима, має постійне місце проживання, офіційно не працює, хоча є особою працездатного віку, не заміжня, утриманців не має, за місцем мешкання характеризується посередньо, на диспансерному обліку в лікаря психіатра КП «Токмацька БЛІЛ» ТМР не перебуває, перебуває на обліку в лікаря нарколога з 12.06.2012 з діагнозом: психічні та поведінкові розлади внаслідок вживання алкоголю, синдром залежності, неодноразово перебувала на лікуванні КНП «Обласний клінічний заклад з надання психіатричної допомоги» (Молочанський відокремлений підрозділ) з основним діагнозом: психічні та поведінкові розлади внаслідок вживання алкоголю, синдром залежності», — така характеристика значиться в судовій справі.

Засудили жінку за проникнення до чужого житла. Так, 19 червня о першій годині дня вона зайшла в дім до свого односельця. Це помітив його сусід, про що й повідомив йому. Чоловік побіг до дому, де знайшов жінку в себе на кухні та вигнав її.

Іншого разу жінка прийшла «в гості» до своєї тітки, якої не було вдома. Мала на меті попросити продукти, та як господині не було вдома, жінка просто поїла в неї та пішла.

До іншого односельця, якого знає з дитинства, жінка регулярно приходила попросити грошей. Той втомився, та одного разу замість справжніх купюр, дав їй сувенірні. Каже, що попередив про це. Та взяла 100 та 200 гривень, та примудрилася купити на них продукти та самогон у місцевої підприємиці. Після того, як жінка пішла, продавчиня саморобного алкоголю помітила, що розрахувалися з нею сувенірами, а вона ще й здачу дала. Справжніми грошима.

Односельці від дій жінки втомилися, тож подали на неї одразу декілька заяв. Суд врахував рецидивний характер дій жінки й призначив їй покарання у вигляді одного й двох років позбавлення волі. Шляхом поглинання вона мала відбути два роки загалом, однак мала непогашену умовну судимість, яку додали до основного терміну покарання. Найближчі три з половиною роки односельці жінку не побачать.

Читайте також: Водій, який в Мелітополі скоїв ДТП, наїхав на гостей весілля

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizkiy-oblasti-zhyteli-sela-zdaly-nabrydlyvu-susidku-pid-sud.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top