В Запорізькій області зведуть фабрику-кухню для харчування школярів

Запорізька делегація відвідала фабрику-кухню «ГотуЇмо» в Бучі, яку побудували в рамках реформи шкільного харчування. В Запорізькій області за цим прикладом планують організувати роботу подібного закладу, щоб забезпечити харчування школярів під час змішаного навчання.

Про це повідомили в ЗОВА.

За словами очільника області Івана Федорова, локацію для фабрики-кухні вже обрали, наразі триває пошук фінансування проєкту .

– Локацію для фабрики-кухні ми вже обрали. Розмістимо її в підземному бомбосховищі. Наразі працюємо над пошуком джерел фінансування. Фабрика-кухня – це інноваційна модель організації харчування, що допоможе забезпечити школярів гарячою та здоровою їжею під час змішаного навчання, – сказав Іван Федоров.

Під час візиту на фабрику-кухню в Бучі голова ЗОВА Іван Федоров та пані секретар міської ради Регіна Харченко побачили весь технологічний процес: приготування їжі – охолодження – транспортування в спеціальних боксах до навчальних закладів – розігрів і подачу на стіл у шкільних їдальнях.

Фабрика «ГотуЇмо» обслуговує 13 шкіл та понад 4000 дітей у Бучі та навколишніх населених пунктах. Будівництво закладу профінансував американський бізнесмен Говард Баффет.

Нагадаємо, в Запорізькій області планують побудувати 10 підземних шкіл, ще в 10 школах зробити ремонт, щоб до за змішаним форматом змогли навчатись 50 тисяч учнів.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3783261/v-zaporizkij-oblasti-zvedut-fabriku-kuhnu-dla-harcuvanna-skolariv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top