В Запорізькій ОДА розповіли в яких районах найгірші показники захворюваності

Показники захворюваності в Запорізькій області кожного дня збільшуються. Так, за останню добу виявили 358 нових випадків зараження. На 15 територіях базовий рівень захворюваності перевищено в рази.

Про це під час брифінгу в ОДА сказала завідуюча відділенням організації епідрозслідування ГУ “Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ” Марина Колерова.

За її словами найскладніша ситуація в Оріхівському районі. Там за останні два тижні зареєстровано 120 випадків зараження (базовий показник перевищено в 5,7 раз), в Пологівському районі – 105 випадків (перевищення в 5,3 рази), Новомиколаївському – 32 (перевищення в 3,5), Запорізькому – 94 хворих (перевищення в 3,5 рази), Мелітополе- 243 (в 2,9 рази), в Запоріжжі – 1321 (в 3,4 рази), Токмаку – 46 (2,5 рази).

Співробітниця лабораторного центру зазначила, що найближчим часом в лікарнях, які приймають ковідних хворих, буде збільшено кількість місць. Зараз в стаціонарах знаходиться майже 900 хворих, ще понад 6000 – знаходиться на самоізоляції

Джерело: 061

Сообщение В Запорізькій ОДА розповіли в яких районах найгірші показники захворюваності появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizkij-oda-rozpovili-v-jakih-rajonah-najgirshi-pokazniki-zahvorjuvanosti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top