В Запорізькій райраді «Європейська Солідарність» закликала розглянути проєкти, спрямовані на позбавлення колаборантів посад і повноважень

Сьогодні відбулась сесія Запорізької районної ради. Фракція “Європейська Солідарність” запропонувала прийняти звернення, спрямовані на позбавлення посад і повноважень колаборантів та депутатів з заборонених проросійських партій.

Серед них – звернення до облради з вимогою запустити процедуру припинення повноважень головного гауляйтера області Євгена Балицького, та його однопартійців Миколи Пастушенка та Людмили Любім.

Проте на засіданні голів фракцій представники інших політсил відмовились навіть вносити до порядку денного ці звернення.

“Ми проти колабораціонізму у будь-якому його прояві. Тому вважаємо, що депутатам від проросійських партій не місце в місцевих радах. Вони мають або скласти повноваження, або працювати, як позафракційні. Однак, перший варіант був би найбільш прийнятний, адже ці люди є потенційними зрадниками України. Вони підтримують дії своєї верхівки, таких осіб як, наприклад, Балицький, що самопроголосив себе головою області. Таких людей потрібно прибирати від українського самоврядування!” – заявив голова фракції “Європейська Солідарність” в Запорізькій районній раді Дмитро Кирильчук.

Наразі заборонене політичне угрупування продовжує свою діяльність на теренах району, в якому регулярно відбуваються бойові дії. Для цього ОПЗЖ знайшли собі лаз, як лишатися та функціонувати “в межах закону”. Сьогодні депутати цієї партії утворили депутатську групу зі співзвучною назвою – “За життя та мир”.

Під час засідання проросійські тези лунали і серед представників інших партій. Окремі депутати принципово відмовляються дотримуватись норм мовного законодавства в сесійній залі.

“В сесійній залі депутат від «Нової політики» з піною у рота відстоює «какую разніцу» на зауваження виступати російською. Яке було адресоване навіть не йому. Ось просто дежавю – такий саме персонаж був і в обласній раді. Зараз продовжив свою кар‘єру в якості головного гауляйтера Мелітополя”, – прокоментувала депутатка фракції “Європейська Солідарність” в Запорізькій районній раді Аліса Сисоєва.

Читайте також: В Запоріжжі виставили на аукціон тубус з-під гранатомета

Источник: https://forpost.media/glavnoe/v-zaporizkiy-rayradi-yevropeyska-solidarnist-zaklykala-rozghlianuty-proiekty-spriamovani-na-pozbavlennia-kolaborantiv-posad-i-povnovazhen.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top