В Запорізькій Дубовці наршеті наведуть лад з атракціонами

?????????????????????????????????????????????????????????

У «Дубовому гаю» сезон вже відкрився. Працюють атракціони, на два місяці приїхали атракціони Луно-парку з курортної Кирилівки, упорядковують прилеглі території, реставрують центральний вхід. Запущено роботи з реставрації ще радянських атракціонів.

В.о. директора КП «Центральний парк культури та відпочинку «Дубовий гай» Олега Комаренко, підприємство знайшло кошти, щоб відреставрувати існуючі атракціони. Роботи почались ще взимку: об’єкти реставрують поступово, на базі місцевих підприємст.

Наразі зробили перезапуск атракціону «Вальс». Він пережив капітальний ремонт – повну розборку, переборку двигуна, редукторів, пофарбування всіх зовнішніх складових.

Далі – автодром. Він складається з 8 старих автомобілів, які поступово відреставрують – по 2 на місяць. Їх деталі також переберуть, відновлять кузов, пофарбують.

Також в планах – реставрація колеса огляду. Цей атракціон є найбільш відвідуваним місцем у парку. Після капітального ремонту його пофарбують в яскраві кольори і зроблять сучасну підсвітку.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizkij-dubovci-narsheti-navedut-lad-z-atrakcionami.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top