В Запорізькому обласному онкодиспансері анонсували відкриття нового мамологічного центру

Незабаром у Запорізькому обласному онкологічному диспансері відкриється сучасний мамологічний центр. У приміщенні, де він працюватиме, вже завершились останні приготування: зроблений ремонт, встановлені меблі у залі очікування та оглядовому кабінеті. Зараз, тут чекають на апарат ультразвукового дослідження, вартість якого більше двох мільйонів гривень — його мають встановити до кінця жовтня.

Окрім апарату УЗД, дослідження проводяться і з допомогою цифрового мамографу, який знаходиться у поліклінічному відділенні диспансеру. Він працює вже тиждень. За день тут обстежують до десяти пацієнтів.

З нагоди відкриття мамологічного центру у Запорізькому обласному диспансері обговорили механізми запуску скринінгових програм, які дозволяють виявити хворобу на ранній стадії та не допустити її ускладнення.

Питання профілактики онкозахворювань обговорювали під час зустрічі лікарів з представниками громадськості. Йшлося і про необхідність посилення інформування про небезпечну хворобу.

Сучасний мамологічний центр відкриється у Запорізькому обласному онкологічному диспансері вже на початку листопада. Його обладнання дасть можливість отримати результати обстежень вже за добу, а у деяких випадках для досліджень вистачить і кількох годин.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/v-zaporizkomu-oblasnomu-onkodispanseri-anonsuvali-vidkrittya-novogo-mamologichnogo-tsentru/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top