В Запорізькому осередку «Європейської Солідарності» закликали підтримати канал UA:Запоріжжя

14 січня «Національна суспільна телерадіокомпанія України» ознайомила колектив UA:Запоріжжя з новою Концепцією регіонального мовлення, яка передбачає скорочення (до однієї години – ТБ, та півтори – радіо) щоденного власного виробництва регіонального контенту.

Не допустити наступу на свободу слова та підтримати колектив UA:Запоріжжя закликав керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олег Чернов. Офіційну заяву за його підписом оприлюднили на Фейсбук-сторінці осередку.

«Сьогодні ми стаємо свідками  наступу на свободу слова.

Враховуючи те, що на сьогоднішній день в медійному просторі області UA:Запоріжжя є єдиним телеканалом, який досить нейтрально висвітлює події в суспільному та політичному житті регіону, і дає можливості висловитися представникам всіх політичних партій, вважаю, що нова редакційна політика знищить єдиний майданчик для дискусій і критики, чим суттєво утисне інформаційні права кожного мешканця.

Побудова диктатури починається з руйнації ЗМІ. Як медійник я підтримую колектив UA:Запоріжжя, а колегам з ПАТ НСТУ хочу нагадати, що свобода слова – це одна з головних ознак сучасної європейської демократичної країни. Закликаю переглянути скорочення регіонального мовлення і тим самим зберегти інформаційну безпеку в нашому регіоні», – заявив Олег Чернов.

Сьогодні ми стаємо свідками наступу на свободу слова.Враховуючи те, що на сьогоднішній день в медійному просторі…

Опубліковано Європейська Солідарність Запоріжжя’Вівторок, 25 лютого 2020 р.

Сообщение В Запорізькому осередку «Європейської Солідарності» закликали підтримати канал UA:Запоріжжя появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zaporizkomu-oseredku-ievropejskoi-solidarnosti-zaklikali-pidtrimati-kanal-ua-zaporizhzhja.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top