В Запорожье День города отметят со Скрипкой на Хортице

На Хортице обсудили новый формат празднования Дня города с Олегом Скрипкой

Отметить День города и провести Покровскую ярмарку на Хортице, вместе с»»Олегом Скрипкой и его фестивалем «Країна мрій», добавив в праздник»культурных и этнических изюминок — этот вопрос обсудил мэр Запорожья»Владимир Буряк с известным певцом на легендарном острове. Они осмотрели»возможные локации будущего фестиваля — Казацкое коло, смотровую площадку»на крыше Музея запорожского казачества, историко-культурный комплекс»«Запорожская Сечь» и его окрестности. Напомним, что»«Країна мрій»»—»международный фестиваль этнической музыки, основанный Олегом Скрипкой»в»»2004 году.

На Хортице обсудили новый формат празднования Дня города с Олегом Скрипкой

«День міста по-новому. Хочу започаткувати в Запоріжжі нову традицію, —»сообщил после встречи Владимир Буряк на своей странице» в Facebook. —»Покровський ярмарок запропонував провести не на Набережній магістралі,»як це було раніше, а на Хортиці. По-перше, не доведеться на три дні»перекривати важливу для міста транспортну артерію. По-друге, ярмарок»покликаний продемонструвати кращі українські традиції. А де, як не на»Хортиці це вийде краще?»»При цьому, я наполягаю, щоб ярмарок з»традиційного ринку перетворився на виставку виробів кращих майстрів з усіх куточків України. У цьому нам допоможе проект Made in Ukraine.»Звичайно, й від наших запорізьких майстрів ми очікуємо цікавинок.»А»родзинкою свята стане фестиваль «Країна мрій» Олега Скрипки. Сьогодні»зустрівся з Олегом Скрипкой на Хортиці, разом обійшли локації,»домовилися спільно подарувати запорожцям гідне свято. Святкувати будемо традиційно в жовтні. Про дати і гостей проінформую додатково».

На Хортице обсудили новый формат празднования Дня города с Олегом Скрипкой

— Місце підходить для Покровського ярмарку, для свята, — отметил»журналистам Владимир Викторович. —» Хотілося, щоб на ярмарку було»по-справжньому яскраве дійство, де виступатимуть і самодіяльні»коллектив, і зірки української естради, і майстри презентуватимуть свої»вироби, які славляться на всю Україну. Нехай тут будуть і ресторатори,»але все буде красиво, добре і гідно жителів Запоріжжя.

На вопрос «Индустриалки», почему выбор пал на Олега Скрипку, Владимир»Буряк ответил:

— Такий самобутній артист. Думаю, він сподобається і гостям, і жителям»Запоріжжя. Його всі знають за піснями, виступами. Це буде колоритна
фігура на Покровському ярмарку.

На Хортице обсудили новый формат празднования Дня города с Олегом Скрипкой

Впечатлениями и планами поделился Олег Скрипка, который, по его словам, будет осуществлять общую режиссуру. И, конечно, выступит и сам.

-Збувається моя давня мрія — об’єднати артистів, майстрів і зробити на Хортиці фестиваль, який дійсно об’єднує Україну, — говорит певец. — Стара і сучасна Україна повинні бути представлені на Хортиці. Чудово, що ініціатива йде від міської влади, виділяється бюджет, ставляться цікаві мистецькі завдання, які збігаються з моїми.

На Хортице обсудили новый формат празднования Дня города с Олегом СкрипкойНа вопрос, каких артистов видит на фестивале и сколько планируется сцен, Олег Скрипка , ответил:

— Якщо рок-сцена, то такі гурти, як «Тартак», «ВВ», «Kozak System», Тарас Чубай. На Січі бачу групи такого плану, як «Хорея Козацька», «Веселі вуйки». Буде три основних сцени і різні майданчики — дитяча, козацька поляна, майстер-класи з майстрами.

Це виїзна «Країна мрії». Ми назвали фестиваль «Країна мрії. Обрій». Тобто, ми розширюємо діяльність фестивалю. І якщо будемо співпрацювати саме із Запоріжжям, то це буде дуже знаково і важливо.

Празднование на острове Хортица планируется провести накануне праздника Покрова.

«Фото Александра Прилепы

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-zaporozhe-den-goroda-otmetyat-so-skripkoy-na-hortitse

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top