В Запорожье предлагают установить комплексы весового контроля

Депутат Запорожского горсовета предложил установить весовые комплексы в Коммунарском районе

Сегодня в Запорожском горсовете проходит сессия. Депутат горсовета от Оппозиционного блока Игорь Чумаченко обратился с предложением установить в городе комплексы весового контроля, которые будут препятствовать разрушению дорог.

Так, максимальный объем автомобилей, которые могут ездить по дорогам, составляет 24 тонны, но измерить их вес возможности в городе сегодня нет.

-Сьогодні 90% українских доріг потребує ремонтів. Гроші начебто виділяються, ремонти робляться, а стан доріг залишається незадовільним, — отметил Игорь Чумаченко. — Стан доріг залишаться незадовільним. навмисно не кажу зараз про підпорядкованість доріг – чи то державну, місцеву або муніципальну. Вважаю, що вирішити проблему можливо і підхід має бути комплексним. Треба забезпечити лише дві умови: контроль експлуатації доріг і стабільне фінансування його якісного ремонту і будівництва.

Щодо першого фактору дуже важливе виконання вагових норм. Адже основна причина руйнування доріг, більшість яких розраховані на 6-тонне навантаження на вісь та загальну вагу не більше – 24 т. є великовантажні автомобілі. Я пропоную пілотний проект запустити у Комунарському району. У Запоріжжя цим питанням займалася спеціальна робоча група, яка дійшла висновку, що треба встановити 8 вагових постів.

Як депутат, що опікуюся Комунарським районом, пропоную втілити пілотний проект саму тут. А саме: перший ваговий комплекс встановити у в’їзді в місто – біля пам’ятника автомобілістам, другий – на перетині автомагістралі Оріхівського та Харківського шосе. Це дасть можливість забезпечити контроль на південних транспортних «воротах» міста, захистити муніципальний дороги від впливу вантажів ного транспорту.

Обращение было оформлено и им займется профильный департамент по поручению мэра.

Читайте также: Какие вопросы рассмотрят депутаты на сессии Запорожского горсовета

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-zaporozhe-predlagayut-ustanovit-kompleksyi-vesovogo-kontrolya

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top