В Запорожье прошел большой футбол маленьких футболистов

В Запорожье большой футбольный турнир закончился победами юных футболистов Запорожья

Сегодня, 21 августа, на полях детской футбольной школы «Металлург» завершился всеукраинский турнир по футболу Zaporizhstal CUP-2019 при поддержке запорожской городской власти и комбината «Запорожсталь». В турнире участвовали юные футболисты 2010 года рождения. Кроме Запорожья на турнире были представлены такие города, как Киев, Бровары, Никополь, Мелитополь, Днепр.

Большой футбол маленьких футболистов

Первое место заняла команда «Металлург 2010» — первая команда. На втором месте команда «Славутич» из Запорожья. И на третьем команда «Киев».

Анатолий Пустоваров

— Запоріжжя має дуже славетну історію і футболу взагалі, і зокрема, дитячого футболу. Дуже багато наших вихованців запорізького футболу грають за видатні клуби, за збірну України. І тому ми приділяємо дуже велику увагу розвитку дитячого спорту, футболу, — сказал в интервью «Индустриалке» заместитель городского головы Анатолий Пустоваров. — Сьогодні завершився великий футбольний дитячий турнір. Тут ми бачимо два оновлених футбольних поля зі штучним покриттям. Багато команд приїхало до нас на змагання — з п`яти міст України, окрім запорізьких команд.

Тому я вважаю, що для організації таких змагань була проведена дуже велика робота. І виконувала її велика команда — батьки, тренери, адміністрація міста Запоріжжя, наші партнери, спонсори — комбінат “Запоріжсталь”.

І всі разом ми робимо гарну справу. Діти ходять займатися до спортивних шкіл. Гра мільйонів, футбол, процвітає. І я вважаю, що це дасть конкретні результати задля розвитку здорового молодого покоління, здорової нації. І багато дітей, виходячи з цієї дитячої футбольної школи, в майбутньому, може, стануть ще й професійними футболістами. Великий футбол починається саме з таких змагань, з таких прекрасних футбольних полів та з таких дитячих футбольних шкіл.

Тому ми й надалі будемо проводити такі змагання. Щоби якомога більше дітей мали змогу долучатися до доступних занять спортом та футболом.

ВИДЕО. Финальные игры турнира

ВИДЕО.»Награждение победителей и отличившихся в номинациях

ВИДЕО.»Детский футбольный турнир в Запорожье — после награждений

Фото и видео: Дмитрий Шилин

Читайте также: Юные футболисты запорожья победили во всеукраинском турнире

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-zaporozhe-proshel-bolshoy-futbol-malenkih-futbolistov

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top