Важные новости
«Запорожгаз» — плевать на всех и армейские методы.Запоріжвогнетриву – 91 рік: як працює підприємство під час війниЗапорізька поліція оголосила підозри у колабораціонізмі колишньому працівнику комунгоспа і…Федоров: «Ми будемо підтримувати сільські громади, які прагнуть відновити офлайн-навчання»Специальные условия поступления в магистратуру для абитуриентов на ВОТСпеціальні умови вступу до магістратури для абітурієнтів на ТОТЖитель села у Запорізькій області налагодив вдома виробництво наркотиків та…Оновлені бібліотеки Запоріжжя запрошують дітей та дорослих на безкоштовні івенти…У Запоріжжі стартував продаж найбільшої в Україні бронзової скульптури леніна…Стійкість перевірена часом — Запоріжвогнетрив відзначив 91-у річницю з дня…Скільки мільйонів гривень за ліцензії на торгівлю алкоголем та тютюном…

В Запорожье снова судят криминального авторитета «Григору»

За решеткой криминальный авторитет провел в общей сложности около 27 лет.
Запорожская прокуратура отправила в суд обвинительный акт в отношении 56-летнего местного жителя Юрия Григоренко, известного под прозвищем «Григора». 
Он был неоднократно судим. Кроме того, «Григору» много раз задерживали , но потом почти сразу отпускали. На продаже наркотиков банда криминального авторитета ежемесячно зарабатывала порядка 1,5 млн. гривен.
Последний раз «Григору» задержали за похищение и пытки местного криминального авторитета, в результате которых тот умер.
Вместе с подельником обвиняемый ворвался в квартиру к 40-летнему мужчине, силой посадили его в машину, отвезли за город и несколько часов били.  «Григора» вместе с подельником требовал у родственников мужчины выкуп, но так его и не получил.
Обвинительный акт уже отправили в суд. Источник: https://zanoza-news.com/n/2021/04/05/33545

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top