В Запорожье взрослые и дети создавали живую цепочку

Юные запорожцы и их родители приняли участие в патриотическом флешмобе

Сегодня, 17 мая, на базе общеобразовательной школы №85 в поселке Запорожье-Левое состоялся флешмоб «Вишивана Україна для Мами, Тата, доньки й сина».

флешмоб

Участие в нем приняли воспитанники учреждения дошкольного образования №22 «Ивушка», учащиеся школы и их родители.

В конце праздника дети и взрослые создали живую цепочку, держа в руках украинские рушники.  Как известно, рушник  — это символ единства и оберег, в орнаментах которого сохранились давние магические символы.

флешмоб

— День вишиванки — це свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу, — отметила заведующая учреждением дошкольного образования №22 «Ивушка» Елена Попович. — Патріотичні почуття в дитини формуються поступово під впливом батьків, вихователів, вчителів.

флешмоб

Проведення такого заходу сприяє забезпеченню неперервності здобуття освіти за умови реалізації принципів перспективності і наступності між дошкільною і початковою ланками освіти.

Позитивна взаємодія вчителів та вихователів обумовлена організацією спільних методичних заходів із використанням інтерактивних форм роботи.

Завдяки різноманітним формам спілкування стали більш тісними зв’язки між педагогами закладу дошкільної освіти і школи та батьками, що спонукає до розвитку доброзичливих стосунків і як наслідок  — довіри батьків.

 флешмоб

Читайте также: Как запорожский институт отметил 80-летие

Фото предоставлено УДО №22 «Ивушка»

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/v-zaporozhe-vzroslyie-i-deti-sozdavali-zhivuyu-tsepochku

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top