В Запорожской области из-за военного положения запретили охоту

В Запорожской области из-за военного положения запретили охоту

В пятницу, 7 декабря, в Запорожской области в связи с военным положением в стране вступает в силу запрет на охоту.

Об этом на своей официальной странице заявил глава Запорожской ОГА Константин Брыль.

«За результатами обговорень під час Ради оборони області мною дано доручення Департаменту екології облдержадміністрації підготувати проект розпорядження щодо заборони полювання під час дії воєнного стану. Маю надію, що мисливці поставляться з розумінням до цієї заборони. Адже головні райони, де відбувається полювання — Приазовський, Приморський, Розівський, Більмацький та Якимівський. Тобто ті, які межують з ООС та державними кордонами. І перевіряти кожну людину, яка ходить зі зброєю на території регіону — досить важко. Також ми не можемо допустити, аби агресори та провокатори скористались ситуацією й озброєні пересувались територією Запорізького краю під виглядом мисливців. Тож прошу всіх поставитись до ситуації із розумінням, адже безпека наших громадян важливіша за розваги чи подібний промисел. Призупинення полювання в Запорізькій області розпочне дію з сьомого грудня 2018 року і триватиме до завершення терміну дії воєнного стану», — заявил Брыль.

Напомним, 26 ноября Верховная Рада Украиныподдержала указ президента»О введении военного положения» на территории 10 областей Украины, в том числе и Запорожской. Суд оккупированного Крыма избрал меру пресечения для троих раненных моряков в виде содержания под стражей, на протяжение 2-х месяцев. Остальные моряки доставлены в СИЗО Лефортово.

Как уже писал 061, военнообязанные запорожцы не смогут вылететь за границу без разрешения. 3 ноября в области объявили сборы резервистов и военнообязанных.

Читайте также:«Восстание подполковников» и «яд в водопроводе»: ТОП-10 нелепых фейков о Военном положении в Украине, — ФОТО

Источник: https://www.061.ua/news/2236190/v-zaporozskoj-oblasti-iz-za-voennogo-polozenia-zapretili-ohotu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top