В Заводському районі Запоріжжя просять подовжити автобусний маршрут: петиція

Жителі Заводського району Запоріжжя просять подовжити автобусний маршрут №86 до Запоріжжя Лівого.

Відповідну петицію 2 червня виклали на сайт електронних петицій Запорізької міської ради. Люди скаржаться, що між двома частинами району взагалі немає прямого сполучення. Мова йде про Кічкас та Запоріжжя Ліве. Щоб дістатися з однієї частини в іншу, потрібно робити пересадки, а це не зовсім зручно. автор петиції зазначає:

​Вже багато років у мешканці Заводського району міста Запоріжжя залишається не вирішене питання щодо необхідності продовження автобусного маршруту загального користування № 86 до зупинки «Станція Запоріжжя – Ліве».

​Продовження автобусного маршруту загального користування № 86 до зупинки «Станція Запоріжжя – Ліве» обґрунтовується наступним:

​Площа Заводського району становить 56 кв.км, на яких розташовано 155 вулиць та більше ніж 6,8 тис. будинків. До району входять житловий масив Павло-Кічкас, вул. Скворцова, селища Запоріжжя-Ліве та Підпорожнє.

Заводський район міста Запоріжжя — це промислова колиска нашого міста, соціально розвинений та багатогранний район, однак, на превеликий жаль обділений удосконаленою транспортною мережею, зокрема, перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

………………………………………….

Зважаючи на вказане, вважаю єдиним вирішенням даної проблеми є продовження автобусного маршруту загального користування № 86 до зупинки «Станція Запоріжжя — Ліве», більш того, що за результатами обстеження 14.01.2021 року вулиць: Гаражної, Цимлянської, Автобусної, Магнітної та Електричної на можливість проходження автобусів великої пасажиромісткості (великогабаритної техніки) та здійснення розвороту в кінцевому пункті зупинка «Станція Запоріжжя — Ліве» встановлено, що проїзд великогабаритної техніки можливий.

На сьогодні петиція набрала 105 голосів. Тож запрошуємо долучитися до голосування.

Читайте також: Краєзнавець показав жабу на п’єдесталі в одному з дворів Запоріжжя

Источник: https://forpost.media/novosti/v-zavodskomu-rayoni-zaporizhzhia-prosiat-podovzhyty-avtobusnyy-marshrut-petytsiia.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top