«Вагнерівці» залізли, як щурі до мишоловки»: Сирський заявив про контрнаступальні дії на деяких напрямках під Бахмутом

«Вагнерівці» залізли, як щурі до мишоловки»: Сирський заявив про контрнаступальні дії на деяких напрямках під Бахмутом

Олександр Сирський

КИЇВ. 16 травня. УНН. Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський розповів про контрнаступальні дії українських військ на деяких напрямках під Бахмутом і повідомив, що ухвалено необхідні рішення для продовження оборонної операції, а також, що всі можливі сценарії розвитку подій прораховано, пише УНН. Сирський повідомив, що на Бахмутському напрямку відвідав командирів та воїнів на передньому краї. 
Цитата
«Вагнерівці» залізли в Бахмут, як щурі до мишоловки. Використовуючи принцип активної оборони, ми вдаємося до контрнаступальних дій на деяких напрямках під Бахмутом. У ворога більше ресурсів, але ми руйнуємо його плани», — зазначив Сирський у Telegram.
Зі слів командувача Східного угруповання військ, разом з командирами частин та підрозділів, «обговорили та ухвалили необхідні рішення для продовження оборонної операції». «Прорахували всі можливі сценарії розвитку подій», — зазначив Сирський.
Деталі
Також він повідомив, що відзначив нагородами наших захисників, а також вручив подарунки нашим бійцям. «Вдячний кожному та кожній за проявлений героїзм, зокрема, військовослужбовцям 57 омпбр, 3 ошбр, 5 ошбр, 24 омбр, 56 омпбр та інших бригад за подвиги на полі бою. Тримаймо стрій! Разом — переможемо! Слава Україні та її захисникам!» — написав Сирський.
Нагадаємо
15 травня Сирський заявив про перший успіх наступальних дій в операції з оборони Бахмута. При цьому він зауважив, що це лише частковий успіх, і саме так його треба сприймати.

Джерело:
УНН

Теги: Донецьк та Донеччина, війна, Бахмут

Повернутися до списку

Підписуйтесь на канал новин УНН у Telegram

Источник: https://golos.zp.ua/obshhestvo/257315/vagnerivci-zalizli-jak-shhuri-do-misholovki-sirskij-zajaviv-pro-kontrnastupalni-dii-na-dejakih-naprjamkah-pid-bahmutom

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top