Валерій Прозапас прокоментував результати виборів і розповів про роботу з опонентами у міськраді

Сьогодні з’явилась офіційна інформація щодо результатів виборів на пост міського голови Запоріжжя. Кандидат від партії «Європейська Солідарність» Валерій Прозапас посів другу сходинку у виборчих перегонах.

Свій голос за Валерія Прозапаса на цих виборах віддали 19 402 запоріжці, це дозволило йому прийти другим. Втім, кандидат зазначає, що вже зовсім скоро зможе втілювати плани партії як депутат у Запорізькій міській раді.

«І хоча мого другого місця не вистачило для другого туру – немає більше жодних підстав називати Запоріжжя “ватним”, бо воно європейське. А перемога діючого мера великою мірою є перемогою реформи децентралізації, яку реалізувала команда президента Порошенка.

Так що допоможемо меру Буряку бути ефективнішим та послідовнішим в своїй подальшій роботі. Щодо себе – то я усвідомлюю відповідальність за таку довіру та потужну підтримку виборців. І вже в складі команди “ЄС” у міськраді продовжу втілювати засади нашої програми та розбудовувати сучасне Запоріжжя.», – прокоментував свій результат Валерій Прозапас.

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі з’явились офіційні результати виборів на пост голови міста.

Сообщение Валерій Прозапас прокоментував результати виборів і розповів про роботу з опонентами у міськраді появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/valerij-prozapas-prokomentuvav-rezultati-viboriv-i-rozpoviv-pro-robotu-z-oponentami-u-miskradi.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top