Валерій Прозапас розповів, що першочергово зробить в Запоріжжі в якості мера

Валерій Прозапас, який балотується на посаду міського голови Запоріжжя від «Європейської Солідарності» розповів про перші кроки, які він зробить в якості очільника міста.

Розбудову Запоріжжя він планує почати з викорінення корупції зі всіх сфер управління містом; встановлення реальної відповідальності для забруднювачів повітря; всебічну підтримку ОСББ у приведенні до ладу запорізького житлового фонду; створення нових робочих місць в будівництві та на інфраструктурних об’єктах; забезпечення безпеки життя містян – освітлення дворів, розвитку територіальної оборони міста, забезпечення безпечності місцевих доріг.

«Ми витримали випробування, довели свою правоту, тепер час виставляти рахунки брехунам, популістам та промосковським реваншистам. Ми йдемо на вибори з чітким меседжем: Запоріжжя – європейське місто!», – заявив він.

Довідка: Валерій Прозапас – офіцер запасу. ветеран АТО, досвідчений будівельник, сфера діяльності – управління будівництвом.
Свою професійну діяльність Валерій Прозапас веде в сфері капітального будівництва, міської інфраструктури та інформаційних технологій. Він – директор з будівництва ТОВ «Інфра-Буд». За плечима Валерія – будівництво більше ніж 150 інфраструктурних об’єктів в різних областях України, успішні проекти в промисловому і аграрному секторі.

Багатьма з об’єктів, які збудував Прозапас, запоріжці користуються вже багато років. Серед них – капітальна реконструкція філармонії імені Глінки, побудова сміттєвого полігону, інженерних мереж. Телекомунікаційні вишки, які побудував Прозапас, кожен день використовують сотні тисяч містян та мешканців області.

На фронт Валерій Прозапас пішов добровольцем у найгостріший період бойових дій в АТО/ООС – з 2014 по 2015 роки. Воював в мобільній прикордонній заставі Держприкордонслужби України в секторі «М». Протягом трьох років, з 2016 по 2019, командував ротою Центрального об’єднаного військкомату м.Запоріжжя. Наразі В.Прозапас є офіцером оперативного резерву першої черги 92-ї ОмБр.
Бойові заслуги Прозапаса відзначені медаллю «Учасник АТО» і нагрудним знаком Генштабу «За досягнення у військовій службі» ІІ ступеню.

Гостро відчувши виклики та загрози, що постали перед Україною в 2014 році, Валерій Прозапас взяв участь у Революції Гідності. З того часу активно пропагує ідеологію європейської суверенної України в соцмережах, на телебаченні, в своїй громадській діяльності.

Валерій Прозапас має три вищі освіти: у 1999 році закінчив історичний факультет Запорізького державного університету. У 2005-му отримав диплом Запорізького інституту державного та муніципального управління за спеціальністю «Менеджмент організацій», 2016 рік – закінчив Національний університет оборони ім. Черняховського за спеціальністю «Артилерія».

До команди «Європейської солідарності» Валерій Прозапас приєднався у червні 2019 року. Головною мотивацією цього важливого кроку вважає необхідність протистояння реваншу і інформаційній окупації та відстоювання проукраїнської державницької позиції у владі всіх рівнів.

Сообщение Валерій Прозапас розповів, що першочергово зробить в Запоріжжі в якості мера появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/valerij-prozapas-rozpoviv-shho-pershochergovo-zrobit-v-zaporizhzhi-v-jakosti-mera.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top