Важливе спорядження від волонтерів «Європейської Солідарності» та ВГО «Солідарна Молодь» було відправлено на фронт

Допомога на фронт військовим від волонтерського центру «Європейської Солідарності» надходить регулярно. Цього разу голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій районній раді Дмитро Кирильчук відвіз допомогу від ВГО «Солідарна Молодь» народному депутату восьмого скликання, голові Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарнісь», а нині військовослужбовцю 206 окремого батальйону ТрО ЗСУ Ігорю Артюшенко.

«Відвіз нашим побратимам – повербанки, ліхтарі та інше потрібне спорядження, яке ми отримали від ВГО «Солідарна Молодь». Також передали багато потрібних речей від нашого волонтерського центру. Разом підтримуємо наших військових, щоб вони мали змогу захищати нашу країну з комфортом, допустимим у цих умовах, і такі речі потрібні для Перемоги», — повідомив Дмитро Кирильчук.

Ігор Артюшенко повідомив про зустріч і про допомогу:

«Минулий раз бачився з побратимом ще десь в лютому. Але сьогодні це було виправлено. Але не в Запоріжжі, не в Києві, а вже на Миколаївщині. Бо саме тут з квітня місяця захищає рідну державу 206 окремий батальйон ТрО ЗСУ. Дмитро Кирильчук передав різні потрібні речі від «Солідарної Молоді» та «Європейської Солідарності» в Запоріжжі, які точно стануть в нагоді нашому підрозділу», — повідомив Ігор Артюшенко.

Источник: https://forpost.media/vijna/vazhlyve-sporiadzhennia-vid-volonteriv-yevropeyskoi-solidarnosti-ta-vho-solidarna-molod-bulo-vidpravleno-na-front.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет
scroll to top