У хабі “Платформа спільних дій” сьогодні підбили підсумки проєкту STEAM CAMP та відкрили виставку
У Запоріжжі урочисто підбили підсумки проєкту STEAM CAMP та відкрили виставку «Наука – це вона». У рамках проєкту сьогодні відбувся телеміст Маріуполь — Кривий Ріг – Запоріжжя.
З вітальним словом до учасників проєкту STEAM CAMP звернувся директор департаменту регіонального розвитку Метінвест Холдингу Олександр Вишняков. Він наголосив, що на вчителях лежить особлива місія — розвивати себе і створювати умови для розвитку навичок учнів та студентів.
— Вибір професії учнем визначає не тільки його долю, а й долю України. Саме тому проєкт STEAM CAMP підтримала Група Метінвест, — наголосив Олександр Вишняков. — Ми віримо і покладаємо великі надії, що професії технічних напрямків будуть затребувані завтра і в майбутньому. Меті Групи Метінвест — стабільно розвиватися і створювати робочі місця. Для того, щоб економіка України була здоровою та почувалася на 36,6.
Він зазначив, що з нового року Група Метінвест почне тестувати нові формати профорієнтаційних програм для роботи з молоддю для того, щоб учні з технічним складом розуму змогли закохатися в науку і рухатися по своїй професії з радістю. Метінвест системно підтримує освітні програми, і в цілому освіту на національному рівні, на регіональному рівні та запроваджує нові освітні та професійні стандарти на своїх підприємствах.
Освіта — це основа розвитку будь-якого суспільства, а профільна освіта — майбутнє країни. Щоб відродити технічний потенціал країни, компанія Метінвест створила сучасний високотехнологічний виш «Метінвест-Політехніка». Це повноцінний виш із викладацьким складом, сучасними освітніми програмами та технологіями.
Ректор «Метінвест-Політехніка» Олександр Поважний привітав із завершенням проєкту STEAM CAMP колег з педагогічного цеху — викладачів, без яких немає майбутнього у країни та кожної людини.
— Метінвест Холдинг бачить майбутнє в тому, щоб розвивати освітню систему, освітнє середовище, щоб усі були залучені — починаючи від школи, закінчуючи вищою освітою, — зазначив Олександр Поважний. — Саме тому Ментінвест Холдинг вирішив створити власний університет «Метінвест-Політехніка». Це виш технічного спрямування, який буде виконувати всі освітні завдання: підготовка від бакалавра до магістра, проведення наукових досліджень через магістратуру й аспірантуру, підвищення кваліфікації, впровадження інновацій і комерціалізація.
За рік створення університет отримав 8 ліцензій з програм щодо підвищення кваліфікації (металургія, гірська справа, матеріалознавство, екологія, охорона праці). Старт освітніх процесів у виші планується на 1 вересня 2022 року.
Для будівництва університетського кампуса — навчального корпусу на 12 поверхів — виділено земельну ділянку. На 10 тисячах кв. м буде розміщено 15 ультрасучасних лабораторій міжнародних та українських компаній. Також з’явиться смарткампус під гуртожиток та організації дозвілля.
У своєму вітальному слові «sectet speaker» голова офісу ООН в Україні Оснат Лубрані наголосила, що освітні ініціативи дуже важливі для світу та України зокрема.
— Молодь — це потужна сила, і для неї приклад — це її вчителі у школі та викладачі університетах. Саме вони допомагають ламати стереотипи, зокрема про те, що наука — це не для дівчат, а лише для хлопців. Всі повинні мати можливості — і дівчата, і хлопці. Тому ми в ООН підтримуватимемо такі ініціативи як STEM is FEM і робитимемо це й надалі.
Під час телемосту також оголосили найкращі три команди–переможці у проєкті «STEAM оскар» в Маріуполі, Кривому Розі та Запоріжжі, яким вручили символічні грамоти та подарунки. Вчителі цих команд розробили найкращі уроки в межах проєкту STEAM CAMP. Додатково журі виділило авторів уроків, які поставилися з особливим ентузіастом до проєкту.
Нагадаємо, проєкт STEAM-CAMP — це інноваційний проєкт, в якому активні та мотивовані вчителі отримали можливість безкоштовно пройти навчання у топових бізнес-тренерів та фасилітаторів, для того щоб «прокачати» свої методи викладання та спільними зусиллями повернути інтерес учнів до математики, фізики, хімії та інформатики.
Участь у проєкті беруть найкращі та мотивовані вчителі, які подали заявки та пройшли жорсткий відбір. На участь у конкурсі надіслали заявки більш ніж 700 вчителів. Після відбіркових турів були визначені більш затребувані викладачі, які стали учасниками проєкту. Із Запоріжжя це 110 вчителів, 230 з Кривого Рогу та 165 з Маріуполя.
Бонусом після закінчення стане отримання навичок викладати сучасно і цікаво, ще більше «запалювати» учнів любов’ю до точних наук, які особливо важливі в нашому індустріальному місті.
STEAM-CAMP реалізує ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій» в партнерстві з Фондом розвитку Маріуполя», «Криворізькою фундацією майбутнього» та за підтримки Групи Метінвест. У Запоріжжі проєкт проходить у партнерстві із Департаментом освіти і науки Запорізької міської ради.
Зазначимо, у 2021 році Групі Метінвест виповнюється 15 років. За цей час компанія реалізувала дуже багато освітніх проєктів для розвитку потенціалу молоді.
Читайте также: Запорізьких вчителів вчили говорити «ні»
Фото Олександра Прилепи
Сообщение Вчителів Запоріжжя, Маріуполя та Кривого Рогу об’єднав телеміст STEAM CAMP появились сначала на Индустриалка — новости Запорожья.
Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vchiteliv-zaporizhzhya-mariupolya-ta-krivogo-rogu-ob-yednav-telemist-steam-camp
Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook