Ветеранам АТО роздали землі, які по факту вже давно належать іншим людям

Фото — ілюстрація

За свій героїчний вчинок воїни, які захищали Україну, мають право отримати у власність земельну ділянку. Коли ж справа доходить до «формальностей» – випливають українські реалії, виявляється, що земельні ділянки, які виділили АТОшникам вже давно належить іншим людям.

Велика частина землі, яку міськрада виділила для розробки детальних планів з розпаювання бійцям АТО, в нульових роках роздали різним людям. Наразі за «розпил» землі судять тодішнього главу Вільнянської РДА та начальницю земельного управління, повідомляє «Запорізький центр розслідування».

Майже всі ділянки (80%), якими мають володіти колишні воїни, в минулому «нарізані» чиновниками Вільнянського району.

За розслідуванням Місцевої прокуратури №2 у 2006-2008 роках чиновники віддали земресурсів у Вільнянській районній адміністрації незаконно оформили та передали ряд фізлиць землю, яка вже тоді належала Запоріжжю.

На сьогодні прокуратура може почати окремі процеси повернення земельних ділянок та шансів дуже мало до винесення обвинувачувального вироку.

У зв’язку зі свавіллям окремих чиновників бійці АТО 23 травня о 14:00 влаштовують мітинг біля Запорізької міської ради. Мітингувальники бажають почити відповідь від мера Володимира Буряка, як так вийшло?

Источник: https://forpost.media/novosti/veteranam-ato-rozdali-zemli-jaki-po-faktu-vzhe-davno-nalezhat-inshim-ljudjam.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top