Ветерану АТО, на якого в Запоріжжі напали з битою терміново потрібна допомога

На лікування Миколи Стельмаха – ветерана АТО, який знаходиться у Міській лікарні №5 з діагнозом відкрита черепно-мозкова травма оголошено про збір коштів. Хлопець у дуже» важкому стані, в нього набряк мозку та починає набрякати усе тіло. Про його стан розповіла журналістам “Регіонньюз” близька родичка постраждалого Маргарита Коленова, вона є дружиною брата Миколи.

На разі, щоб продовжити лікування пацієнта, його сім’я повинна зібрати 100 тисяч гривень, 30 уже зібрано, де брати решту, поки сім’я не знає, тож просить усіх небайдужих допомогти поставити хлопця на ноги.

Нагадаємо, Микола Стельмах постраждав у наслідок хуліганських дій двох молодиків. Пізно вночі, у супермаркеті АТБ Микола став свідком того, як два чоловіки приставали до співробітниці закладу. Він вступився за жінку, після цього отримав битою по голові декілька разів і отримав відкриту ЧМТ.

Вчора, ми писали про гостру потребу в донорах крові, на щастя запоріжці активізувалися, кров на ім’я Миколи Стельмаха почала надходити, тільки вчора здали кров 16 осіб, сьогодні також є бажаючі допомогти. Втім, зупинятися не треба, бо ж хлопцю потрібно по 5 донорів щоденно.

Для всіх, хто маємо можливість допомогти фінансово, інформація нижче.

Джерело – “Регіонньюз”

Источник: https://forpost.media/novosti/veteranu-ato-na-jakogo-v-zaporizhzhi-napali-z-bitoju-terminovo-potribna-dopomoga.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top