Віагра: особливості впливу на чоловіків і жінок

Препарат для підвищення потенції Віагра належить до дуже популярних засобів. Якщо вам треба купити Віагру, зручно і вигідно це можна зробити в інтернет-аптеці apteka.net.ua. Аптечна мережа «Бажаємо здоров’я» пропонує лише оригінальні препарати від перевірених постачальників. Достатньо додати товар у кошик і вибрати зручний аптечний заклад, щоб швидко отримати замовлення.

Класична Віагра призначена для чоловіків —  це сині таблетки, що містять силденафіл. На фармацевтичному ринку кілька років тому з’явився і препарат для жінок – в цьому випадку таблетки забарвлено у рожевий колір, але вони також містять силденафіл. Обидва препарати здатні підвищувати лібідо.

Особливості впливу Віагри на чоловіків

Віагра застосовується для лікування еректильної дисфункції у чоловіків, але варто зазначити, що вона не здатна усунути імпотенцію, лише на деякий час «маскує» її симптоми. Після того, як закінчується дія таблетки, потенція повертається у вихідний стан.

Цей препарат є дуже ефективним, але треба побоюватися звикання. Якщо зловживати цими таблетками, з часом можна втратити здатність відчувати повноцінне збудження. А збудження і є умовою для того, щоб Віагра працювала. Якщо його немає (тобто при психологічній імпотенції), тоді можна навіть не приймати таблетки – ерекції не буде. Тож можна зауважити, що не треба вживати препарат, якщо проблема полягає у передчасній еякуляції та інших проблемах, що не пов’язані з імпотенцією.

Особливості впливу Віагри на жінок

Цей медичний засіб на жінок діє не так, як на чоловіків. Він впливає безпосередньо на мозок, який виробляє у великій кількості нейромедіатор дофамін. Внаслідок цього і відбувається стимуляція збудження.

У результаті приймання у жінки:

кров припливає до статевих органів;
швидко підвищується лібідо;
збільшується вироблення вагінального секрету;
підвищується чутливість клітора.

Необхідно зазначити, що Віагра необхідна лише тим жінкам, що страждають від зниження лібідо. Здорова жінка майже не відчуває ефекту від приймання цього препарату. Також не допоможуть ці ліки й у випадку поступового зниження пристрасті у шлюбі.

І Віагру для чоловіків, і препарат для жінок треба приймати лише після консультації з лікарем, бо самолікування може призвести до серйозних проблем. Дуже важливою є попередня консультація у випадку серцево-судинних захворювань.

Источник: https://forpost.media/novosti/viahra-osoblyvosti-vplyvu-na-cholovikiv-i-zhinok.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top