Вибух та масштабна пожежа: на Запоріжжі відбулися навчання рятувальників

Для тих, хто лише чує гучні сирени, ситуація дійсно видається надзвичайною та реальною. На щастя, це лише тактичні спеціальні навчання ДСНС. Організували їх спільно з працівниками пожежної служби Пологівського підприємства та медиками швидкої. Олійноекстракційний завод – зона підвищеної пожежонебезпеки, тож подібні навчання необхідна практика.

Загалом, у ліквідації пожежі були задіяні 15 одиниць спецтехніки та 37 чоловік особового складу з міста Пологи та Запоріжжя. Імпровізований вогонь гасили водою та піною сумішшю. Для спасіння людей і розблокування проїзду на територію заводу використовували спецтехніку аварійно-рятувального загону із Запоріжжя. Учасники навчань показали гарний результат, зазначили у Службі з надзвичайних ситуацій Запорізької області. В таких умовах головне не час виконання, а правильність та згуртованість дій всіх учасників ліквідації наслідків.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vibuh-ta-pozhezha-na-zaporizhzhi-vidbulisja-nadzvichajni-navchannja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vibuh-ta-pozhezha-na-zaporizhzhi-vidbulisja-nadzvichajni-navchannja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top