Вибухи у Джанкої мають зупинити забезпечення рашистів на Запоріжжі та Херсонщині

Метою вибухів, що пролунали у Джанкої та пошкодили залізничні колії, було зупинення логістичного забезпечення росіян у тимчасово окупованих Мелітополі та Херсоні. Про це повідомляє в.о. начальника Головного управління бойових ударних систем Генштабу ЗСУ полковника Сергій Баранов.

Він зазначив, що вибухи у Джанкої не порушать постачання боєприпасів до Криму, адже є й інші залізничні вузли, наприклад, у Сімферополі. Проте удари по Джанкою покликані перешкодити забезпеченню росіян у Херсонській та Запорізькій областях.

«Джанкою є одним із вузлів, які є на гілці логістичного шляху, який, наприклад, йде до Мелітополя чи Херсона. Тому одна з причин нанесення такого ураження була якраз або повне зупинення, або перешкоджання логістичному забезпеченню тих угруповань противника, які знаходяться на нашій території», — зазначив Баранов.

Нагадаємо, ввечері 20 березня в районі Джанкою, де розташований російський аеродром, пролунали вибухи. Місцеві жителі повідомляли, що бачили в небі безпілотники. Так звана «влада» Джанкоя навіть запровадила у місті режим НС. ГУР Міноборони повідомляло, що на місці вибуху було знищено російські крилаті ракети «Калібр НК».

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/vybukhy-u-dzhankoi-maiut-zupynyty-zabezpechennia-rashystiv-na-zaporizhzhi-ta-khersonshchyni.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top