Від початку війни Фонд Ріната Ахметова передав евакуйованим маріупольцям понад 18 тисяч продуктових наборів

Чергову партію з продуктами харчування Фонд Ріната Ахметова передав до «Зеленого центру Метінвест» у Запоріжжі. Щодня сотні переселенців отримують там продуктові набори. Від початку війни офіс громадської спілки фактично перетворився на гуманітарний хаб.

Наразі продуктові набори від Фонду Ріната Ахметова вже отримали понад 18 тисяч переселенців із блокадного Маріуполя.

Отримати набори від Фонду Ріната Ахметова можна з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 15:00 за адресою: м. Запоріжжя, вул. Гагаріна, 5.

З 10:00 до 12:00 волонтери здійснюють реєстрацію, а на наступний день люди вже можуть забрати свій продуктовий набір. При собі треба обов’язково мати паспорт.

Крім того, за ініціативи Фонду у Центрі працюють точки екстреної психологічної допомоги. Фахівці з подолання травматичного досвіду допомагають людям відійти від шоку війни та якнайскоріше адаптуватися до нових умов життя.

Допомога надається у рамках програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів». За 16 років роботи Фонд Ріната Ахметова допоміг вижити 8 мільйонам осіб, із них 3,5 мільйони були врятовані на Донбасі.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vid-pochatku-vijni-fond-rinata-ahmetova-peredav-evakujovanim-mariupolcjam-ponad-18-tisjach-produktovih-naboriv/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vid-pochatku-vijni-fond-rinata-ahmetova-peredav-evakujovanim-mariupolcjam-ponad-18-tisjach-produktovih-naboriv

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top