Від сьогодні можна передавати показники лічильників газу: як це зробити в Україні

З сьогоднішнього дня, та протягом наступного тижня до 5 березня, кожен споживач газу в Україні має передати дані про використаний у минулому місяці газ.

Інформацію оприлюднили на сторінці Нафтогаз України.

Це важливий крок для забезпечення точності нарахувань за спожитий газ і уникнення можливих непорозумінь з газопостачальними компаніями.

Як передати покази за газ

Споживачі мають кілька зручних опцій для передачі показань:

Використовуючи особистий кабінет на сайті my.gas.ua, де можна легко управляти своїм рахунком і передавати необхідну інформацію.За допомогою сайту https://gas.ua/uk/indicators, який дозволяє передати показання без необхідності реєстрації, використовуючи спрощену процедуру.Надіславши SMS-повідомлення на номер 4647, що є швидким і зручним способом для тих, хто віддає перевагу мобільному зв’язку.Через чатботи GASUA у Viber (https://chats.viber.com/naftogazpostach) та Telegram (https://t.me/GASUA_bot), що пропонують інтерактивний спосіб передачі даних.

Пам’ятайте, що вчасно передані показання гарантують коректність нарахувань за спожитий газ і допомагають уникнути зайвих витрат. Користуйтеся одним із зазначених зручних способів і забезпечте собі спокій та впевненість у точності ваших рахунків за газ. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/vid-sogodni-mozhna-peredavati-pokazniki-lichilnikiv-gazu-yak-tse-zrobiti-v-ukrayini/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top