Від вишиванки до «зетки»: зрадниця із Запорізької області обманювала українські соцслужби на гроші (ФОТО)

Уродженка Якимівки Мелітопольського району Тетяна Івахненко заради грошей оформила фейкові документи та пішла служити рашистам.

Чергову зрадницю ідентифікували місцеві мешканці. Про це повідомляє «Акцент» з посиланням на «РІА М«.

Тетяна Івахненко
ПІБ: Івахненко Тетяна Володимирівна
Дата народження: 17.10.1982 (41 рік)
Місце проживання: смт Якимівка, Мелітопольський район, Запорізька область

Майбутня зрадниця Тетяна Івахненко народилася в Якимівці, закінчила школу №1. До окупації Івахненко працювала там заступником директора Центру зайнятості.

До речі, затятих проросійських настроїв за жінкою помічено не було. Втім, зрадники, котрі позують колись у вишиванках — зовсім не рідкість.

Як повідомляють передплатники телеграм-каналу “Якимівка Мелітопольський район”, Тетяна була дуже заповзятливою. Відомо, що жінка має двох дітей від різних чоловіків і зараз проживає з батьком молодшої дитини. Ось тільки за документами Івахненка — одинока мати. Документи було оформлено для того, щоб отримувати допомогу від українських соцслужб.

З такою характеристикою не дивно, що після початку повномасштабної війни Івахненко прийшла на уклін до рашистів, а ті запропонували їй посаду директора центру зайнятості. Зрозуміло, що від такого кар’єрного зростання зрадниця відмовитися не могла.

Вже в серпні 2022 року центр зайнятості в Якимівці запустив свою роботу під керівництвом рашистів та місцевих зрадників. Відомо, що щонайменше 7 колишніх співробітників установи перейшли на бік окупантів, щоб зберегти посади.

Івахненко швидко навела «порядок» у центрі – вивісила рашистський триколор та потрет кремлівського диктатора путіна, створюючи видимість бурхливої діяльності. За це рашисти навіть вручають їй свої чергові вітальні папірці.

Зрадниця Тетяна Івахненко вже є в базі «Миротворець» як зрадниця батьківщини, посібниця рашистських загарбників та терористів та співучасниця злочинів російської влади проти України та її громадян. А невдовзі Івахненко може отримати й офіційну підозру у колабораціоністській діяльності. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Підписуйтесь на Акцент в Источник: https://akzent.zp.ua/vid-vishivanki-do-zetki-zradnitsya-iz-zaporizkoyi-oblasti-obmanyuvala-ukrayinski-sotssluzhbi-na-groshi-foto/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top