Від завтра Запоріжжя – в локдауні: що зміниться

Кількість нових випадків захворювання на коронавірус у Запоріжжі стабільно зростає. У зв’язку з цим сьогодні у міськраді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. За словами присутніх, хворих – більшає, до того ж, хвороба протікає з ускладненнями, а кількість заповнених ліжок з киснем зростає до критичних показників.

Серед причин збільшення навантаження на медичну систему фахівці називають пізнє звернення хворих по допомогу та самолікування. Нині пацієнти у лікарнях забезпечені всім необхідним. Є можливість збільшити ліжковий фонд. Однак головною проблемою стає — недостатня кількість медиків, які нині вже працюють у посиленому режимі.

Зважаючи на це, місцева комісія ТЕБНС вирішила від завтра — з третього квітня, посилити карантинні обмеження у Запоріжжі.

Так, заклади громадського харчування на вихідних не працюватимуть, а у будні дні прийматимуть відвідувачів з шостої ранку до восьмої вечора. Дозволена робота на виніс.

Карантинні обмеження будуть діяти з третього квітня до окремого розпорядження місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Запоріжжя.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vid-zavtra-zaporjazhzhja-v-lokdauni-shho-zminitsja/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vid-zavtra-zaporjazhzhja-v-lokdauni-shho-zminitsja

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top