Видання яке пов’язане з мерією виграє мільйони та безкоштовно роздає газети

Цього року міськрада та її підрозділи замовили послуги з розміщення інформаційних матеріалів щонайменше на 1,9 мільйона гривень. Тендери на розміщення публікацій опублікували на сайті «Прозоро», його виграло видання «Запорозька Січ», пов’язане з екс-радницею міського голови Володимира Буряка.

Про це повідомляє «Запорізький проєкт розслідувань».

Останні тендер, який є одним з найдорожчих розіграли минулого тижня, сума тендеру складає 304 тисячі. Послуги з розміщення інформаційних матеріалів замовила інспекція з благоустрою Запорізької міської ради. Наразі видання очікує результати.

Півтора мільйона «Запорозька Січ» отримала з бюджету ще на початку 2020 року. Повідомляється, що тираж газети, яку зараз безкоштовно роздають на вулицях міста складає 100 000 примірників. Приватне підприємство «Запорізька Січ» належить Анастасії Богдановій. Вона також вказана директоркою ТОВ “Група Персона”, яке належить Наталії Зайченко. А вона в свою чергу екс-радниця міського голови Володимира Буряка.

Сообщение Видання яке пов’язане з мерією виграє мільйони та безкоштовно роздає газети появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/vidannja-jake-pov-jazane-z-meriieju-vigraie-miljoni-ta-bezkoshtovno-rozdaie-gazeti.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top