Відбувається демонізація волонтерів, ветеранів ЗСУ, майданівців, патріотів, – Ігор Артюшенко

Чи довіряєте ви ходу розслідування у справі Павла Шеремета? – тема ток-шоу «Ситуація» на каналі «Прямий».

13 грудня, Печерський суд заарештував до 8 лютого 2020 року військовослужбовця і музиканта Андрія Антонюка. Також заарештував лікаря-хірурга Юлію Кузьменко. Перед цим Печерський районний суд обрав запобіжний захід підозрюваній у вбивстві журналіста Павла Шеремета військовій медсестрі Яні Дугар у вигляді цілодобового домашнього арешту терміном на два місяці (до 8 лютого), – повідомляє «Прямий». Імена підозрюваних озвучили на брифінгу, на якому були присутні перші особи держави, в тому числі і президент Володимир Зеленський.

В ефірі ток-шоу народний депутат VIII скликання, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко заявив, що наразі справа про вбивство перестала носити суто юридичний характер.

Ці докази, які наведені, цей фоторобот – насправді половину чоловічого населення можна підписати під ці докази.  Тому я погоджуюсь, що там як таких фактичних доказів немає. Є якісь натяки, на які можна по різному дивитись. Це перше.

Друге – звичайно все суспільство має це обговорювати, тому що справа одразу перестала бути суто юридичною, бо під час публічного звинувачення, назву це так, були присутні перші керівники держави, це політичні посади і вони вже зараз, можна сказати, взяли на себе відповідальність за те, що вони там були, в першу чергу Зеленський. Тому, звичайно, як на мене, це взагалі неприпустимий факт, тому що, ми тут говорили про ментальність українця, і можна ще додати про ментальність чиновника. Якщо чиновник, прокурор, слідчий, суддя вмикає телевізор і бачить, що президент присутній, і умовно кажучи, головою киває, що це – винні, то він розуміє, що вони винні. Їх призначили винними, і що б там не казали – той слідчий, прокурор, чи суддя тричі задумається, чи діяти йому по совісті, всупереч президенту, чи діяти так, як офіційно вже призначили.

По закону – хотілося б, щоб політики, тим паче влада, яка несе сьогодні повну відповідальність за країну, не була присутня на подібних медійних приводах, я б так назвав цей брифінг. – сказав політик.

Ігор Артюшенко підкреслив, що сьогодні в Україні відбувається демонізація ветеранів АТО, волонтерів, бійців ЗСУ, майданівців і патріотично налаштованих українців.

– Насправді, якщо брати одну цю справу, то ми вже сказали  про неприпустимість присутності там політиків. Якщо ж брати останні два місяці – те, що відбувається, згадати півтора десятки кримінальних справ проти Порошенка, Пашинського, генерала Марченка, Марусю Звіробій – це тільки ті, що на поверхні, і які всі знають. За ці два місяці, я можу впевнено казати, відбувається демонізація волонтерів, ветеранів, Збройних сил України, майданівців, патріотів. Фактично відбувається те, що українське суспільство намагаються розділити на хорошого українця і поганого. От добрий українець – це людина, яка прийшла з роботи, увімкнула телевізор і лягла спати, а поганий українець – це якраз ветеран, волонтер, боєць ЗСУ, майданівець, патріот. Чому? А тому що ж бачите – вбивають, підривають, грабують. Звичайний українець же виявляється цим не займається. Де ми чули по телевізору, щоб звичайний сантехник пішов і когось підірвав? Ні. Це ветерани, волонтери, і так далі. Тобто ділять фактично українців на два ці сорти, – наголосив Ігор Артюшенко.

Народний депутат VIII скликання розповів, що такі маніпуляції відбувались і сто, і двісті років тому, і пояснив, для чого владі відокремлювати певні верстви громадян.

– Якщо аналізувати історично цей момент – колись двісті років було так: гарний українець – кріпак, поганий – мазепинець. Сто років тому гарний українець – малорос, поганий – петлюрівець. Сімдесят років тому гарний українець – це радянський українець, поганий українець – це бандерівець. До чого все це велося? Деморалізувати суспільство, щоб суспільство втратило моральні свої стрижні, ідеологічні засади, а потім можна на цьому «срібному блюді» просто як південно-західний округ подарувати це Путіну і суспільство сприйме. Тому що суспільство зрозуміє, що ті, хто боролися за незалежність – це якісь злочинці, а всі, хто були за мир за будь-яку ціну, в тому числі за капітуляцію – ті всі хороші люди. На жаль, на моє глибоке переконання те, що відбувається останніми місяцями, це все частинки одного ланцюжка. І воно до того дуже гарно малюється, в тому числі і брифінг, який відбувся у четвер, – підсумував Ігор Артюшенко.

Повна версія ефіру:


«

«

«

«

«

«

«

«

«

«

«

«

«

«

«

«

«

«

«

«

Сообщение Відбувається демонізація волонтерів, ветеранів ЗСУ, майданівців, патріотів, – Ігор Артюшенко появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/vidbuvaietsja-demonizacija-volonteriv-veteraniv-zsu-majdanivciv-patriotiv-igor-artjushenko.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top