Відеостіна та зображення з сотень камер спостереження: у Запоріжжі готують до відкриття ситуаційний центр

Приміщення нагадує секретний кабінет Інтерполу. Сьогодні міському голові показали встановлену відео-стіну, побудовану в рамках програми «Безпечне місто”. Сюди стікається відео з більш ніж 200 камер спостереження, встановлених у всьому місті — на в’їздах та виїздах з міста, місцях скупчення людей та стратегічно-важливих об’єктах, і навіть там, де частіше за все трапляються злочини. Зображення з будь-якої камери можна легко вивести на екран, і завдяки цьому можна буде встановити особи порушників. А система працює так, що одразу ж «підтягує» і інформацію про автомобіль, номери якого потрапили у кадр, та його власників.

Програма “Безпечне місто” була ініційована міським головою і почала впроваджуватись у 2017 році. Подібні системи вже працюють у багатьох містах світу. Одне з завдань – запобігання злочинам та встановлення осіб, які вчинили правопорушення. Впровадження такої системи дозволяє знизити рівень вуличної злочинності приблизно на 30%.

Коли центр здадуть, тут зможуть працювати представники усіх правоохоронних органів. А відкриття заплановано вже за півтора місяці.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/video-stina-ta-zobrazhennya-z-soten-kamer-sposterezhennya-u-zaporizhzhi-gotuyut-do-vidkrittya-situatsijnij-tsentr/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top