Відібрано 50 шкіл для пілотного проєкту оновлених уроків інформатики — чи є серед них запорізькі

Серед 50 шкіл, відібраних для пілотного проєкту оновлених уроків інформатики, є дві запорізькі

Проєкт «Інформатика NewG», завдяки якому застарілі уроки інформатики будуть змінені на сучасний лад згідно з Новою українською школою, був анансований ще до початку повномасштабної війни. Він реалізується в межах реформи IT-освіти за ініціативи Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України.

Заявки на «пілот» подали 405 закладів освіти. Координаційна рада відібрала 50 з них, які відповідали вимогам.

У тому числі:

14 закладів — із сіл, селищ і селищ міського типу
17 закладів — із міст
13 закладів — з обласних центрів
6 заклади — зі столиці.

Серед закладів, які приймуть участь у пілотному проєкті оновлених уроків інформатики «Інформатика NewG» є й запорізькі. Це навчально-виховний комплекс № 109 та колегіум «Елінт».

Повний перелік шкіл, відібраних для пілоту, можна подивитись за посиланням.

Проєкт стартує 1 вересня цього року.

Оновлені уроки інформатики допоможуть понад 4 млн школярів здобути сучасні знання в новому цифровому світі. Про це повідомили у Мінцифрі.

У межах проєкту передбачається, як написано на сайті МОН:

створення нового контенту для 1-11 класів;
розробка освітніх ресурсів для вивчення інформатики з подальшим розміщенням у вільному доступі на сайті Всеукраїнської школи онлайн;
залучення найкращих українських і європейських ІТ-експертів.

Після доопрацювання та вдосконалення розроблені ресурси масштабуються на всі заклади загальної середньої освіти 1 вересня 2023 року та будуть у вільному доступі для всіх українців на платформі Всеукраїнська школа онлайн.

Між тим,  у Запорізькій області окупанти не можуть налагодити навчальний процес через технічну безграмотність. Так, сьогодні у Бердянську кожна школа оснащена високотехнологічними засобами навчання. Влада ж зрадників, що складається з двірників, прибиральниць та фізруків, не в змозі освоїти технічні пристрої навчання – інтерактивні дошки, лабораторні стенди, моделі, машини та інші комплекси, призначені для покращення процесів навчання.

«Індустріалка» писала, що у Запоріжжі за певних умов можна безкоштовно отримати ІТ-освіту — черед грантових програм, які запускає уряд, — оплата вартості навчання у сфері ІТ.

Читайте також: У Запоріжжі рятувальники перевіряють сховища в навчальних закладах.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city.

Сообщение Відібрано 50 шкіл для пілотного проєкту оновлених уроків інформатики — чи є серед них запорізькі появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/vidibrano-50-shkil-dlya-pilotnogo-proyektu-onovlenih-urokiv-informatiki

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top