Відключення опалення та гарячої води: у Запоріжжі створять спеціальну комісію

У Запоріжжі створять спеціальну комісію, яка буде контролювати відключення споживачам опалення та постачання гарячої води на території Запоріжжя.

Про це повідомляє сайт «061» з посиланням на проект рішення міськвиконкому.

У проекті йдеться про відключення окремих житлових будинків від опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від таких послуг. Комісія має право приймати рішення про відключення тільки при наявності письмової заяви з аргументацією. Наприклад, при намірі поставити індивідуальне або автономне опалення, гаряче водопостачання.

При прийнятті таких рішень комісія зобов’язана враховувати технічні можливості існуючих інженерних мереж. Також пропонувати встановити у будівлі системи індивідуального або автономного теплопостачання.

Проектом рішення ліквідуються постійно діючі районні міжвідомчі комісії для розгляду питань відключення окремих житлових будинків від опалення та постачання гарячої води.

Нагадаємо, на придбання захисних масок для учнів і педагогів шкіл влада не виділив ані копійки. При цьому у освітньої сфери забрали 5 млрд грн на боротьбу з коронавірусом

Сообщение Відключення опалення та гарячої води: у Запоріжжі створять спеціальну комісію появились сначала на Forpost.

Источник: https://forpost.media/novosti/vidkljuchennja-opalennja-ta-garjachoi-vodi-u-zaporizhzhi-stvorjat-specialnu-komisiju.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top