Відомі актори та режисери, нові українські та зарубіжні фільми, майстер-класи: у Запоріжжі відгримів міжнародний кінофестиваль “ZIFF”

“Я бачу спільні зусилля і нашого агентства, і міської влади, і депутатів у розвитку кіно саме в регіонах. Мені це дуже приємно, це для мене все ж таки рідне місто і рідний фестиваль. І всім дякую за те, що приходили і дивилися, і підтримували. Я бачила повні зали всі три дні”, – зазначила голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук.

Перемогу на кінофестивалі вже другий рік поспіль здобула продюсерка документальних програм телеканалу TV5 Євгенія Мельнік, яка з 2015 року розповідає про реальне життя на Донбасі.

“Ми брали участь у багатьох вже кінофестивалях, були лауреатами, переможцями чи просто учасниками. Але ця нагорода, вона для нас особлива. Це приз глядацьких симпатій . Це неймовірно мотивує. І ще, вдвічі приємно, що її нам вручив Віктор Андрієнко, який також наш земляк. Дякую глядачам. Ми працюємо для вас, ми працюємо заради вас. Українське кіно є, було і буде. Дивіться українське”, – поділилась продюсерка документальних програм телеканалу TV5, режисерка документального циклу «На краю миру» Євгенія Мельнік.

Закінчився ювілейний запорізький кінофестиваль щирими емоціями переможців та передпрем’єрним показом “фільму-сюрпризу” – стрічки “Бурштинові копи”, що вийде на екрани 7 жовтня.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vidomi-aktori-ta-rezhiseri-novi-ukrainski-ta-zarubizhni-filmi-majster-klasi-u-zaporizhzhi-vidgrimiv-mizhnarodnij-kinofestival-ziff/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=vidomi-aktori-ta-rezhiseri-novi-ukrainski-ta-zarubizhni-filmi-majster-klasi-u-zaporizhzhi-vidgrimiv-mizhnarodnij-kinofestival-ziff

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top