Відомі спікери дуже високо оцінили рівень організованого в Запоріжжі заходу

Фото зі сторінки Вікторії Петрової

Ми розповідали, що 2 листопада в Запоріжжі відбувався перший Форум Лідерів думок. Слід зазначити, що подібний захід проводять в Україні вперше. Вже декілька днів пройшло, як форум закінчився, однак компліменти від відомих спікерів в бік організаторів не вщухають, адже все організовано було на найвищому рівні.

В соціальних мережах відомі українські журналісти блогери та влогери, активісти, представники бізнесу діляться враженнями після заходу.

Здебільшого відгуки позитивні, мало хто міг уявити, що в Запоріжжі можна провести подібний на високому рівні. Зокрема, на своїй сторінці у Facebook засновник та керівник проєкту «Skrypin.ua» відзначив команду, яка організувала «Форум Лідерів думок». Зазначивши, що цей проєкт є амбітним та зразково-показовим.

Та й самі організатори не натішаться своїм дітище, та дякують один одному за допомогу. Вікторія Петрова у своїх дописах відзначила кожного, хто так чи інакше брав участь у створенні платформи, щоб особисто виловити захоплення людьми, які живуть в Запоріжжі та здатні допомагати створювати потужні проєкти.

Источник: https://forpost.media/novosti/vidomi-spikeri-duzhe-visoko-ocinili-riven-organizovanogo-v-zaporizhzhi-zahodu.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top