Відомі українці закликали проголосувати на виборах за Петра Порошенка

Звернення з закликом проголосувати на виборах 21 квітня за чинного главу держави Петра Порошенка підписали поет, перекладач, літературний критик, громадсько-політичний діяч, Герой України Дмитро Павличко, письменник, сценарист, публіцист, політик, діяч дипломат, доктор медичних наук Юрій Щербак та правознавець-міжнародник, заслужений юрист України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор юридичних наук, професор Володимир Василенко.

Вони зазначили, що від результатів голосування залежить доля української державності і кожного українця.

Наводимо текст документу:

Звернення до українського народу!

21 квітня 2019 року має відбутись другий тур виборів Президента України. Від результатів голосування залежить доля української державності і кожного українця. Або Україна залишиться вільною європейською національною державою, або перетвориться на колонію чи сателіта Москви.

Закликаємо до повної мобілізації патріотичних сил за збереження української держави і обраний народом цивілізаційний курс. Україна через їй нав’язану Росією агресивну війну перебуває в критичних обставинах. Обрання Президентом людини, яка налаштована вороже до українського народу, не знає історії нашої державності, не має досвіду дипломатичної діяльності, матиме катастрофічні наслідки. Закликаємо проголосувати 21 квітня за чинного Президента!

Під керівництвом Петра Порошенка як Президента і Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України відбулося і триває відродження Української Армії, яка зупинила російського агресора й героїчно бореться за відновлення територіальної цілісності нашої держави.

Політика Петра Порошенка забезпечує незворотність цивілізаційного вибору України – курс на членство в Європейському Союзі і НАТО.

За президенства Петра Порошенка розпочалось економічне відродження України, проводиться системна боротьба проти бідності.

Петро Порошенко довів, що він готовий до здійснення необхідних реформ в Україні в ім’я зміцнення безпеки держави і добробуту українців.

Український народе, об’єднайся! Хай піднімуться українські політичні і духовні сили під прапором збереження української нації і держави.

Слава Україні!»

Дмитро Павличко – поет, перекладач, літературний критик, громадсько-політичний діяч, Герой України.

Юрій Щербак – письменник, сценарист, публіцист, політик, діяч дипломат, доктор медичних наук. Почесний доктор медицини Національного медичного університету імені О. О. Богомольця (2014 рік) , професор. Лауреат Літературної премії ім. Ю. Яновського (1984). Голова Комітету з Національної премії імені Тараса Шевченка.

Володимир Василенко – правознавець-міжнародник, заслужений юрист України, Надзвичайний і Повноважний Посол України, доктор юридичних наук, професор. З 2006 по 2010 – представник України в Раді ООН із прав людини. У 2018 році обраний аудитором НАБУ за квотою Верховної Ради.

Источник: https://forpost.media/novosti/vidomi-ukrainci-zaklikali-progolosuvati-na-viborah-za-petra-poroshenka.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top