Відомий співак із Запоріжжя виступить у Європі з благодійними концертами

Арсен Мірзоян дасть благодійні концерти у Польщі, Чехії та Німеччині

Наш відомий земляк, один з найкращих співаків України, брутальний романтик, заслужений артист України Арсен Мірзоян даст декілька благодійних сольних концертів у Європі. Вони відбудуться на підтримку Збройних сил України. Арсен сам пише чудові сучасні пісні (музику та більшість текстів), які ще й талановито виконує.

«Індустріалка» писала, що Арсен Мірзоян входить у  команду волонтерів, яка доставляє на фронт авто та гуманітарну допомогу. У таких поїздках Арсен також підтримує захисників виступами. За час війни він презентував дві пісні — пронизливий «Вальс Ірпінь» та життєствердну композицію «Моя країна». Також записував відео, у якому передавав рідному Запоріжжю слова підтримки.

Нагадаємо, що Арсен виріс у Хортицькому районі, тому його творчий псевдонім – Арсен Мірзоян-Бабурка. Навчався у 49-й школі. Потім – у Запорізькій інженерній академії. Працював на «Мотор Січі» та «Запоріжсталі». У 2011 році спробував сили пісенному телепроєкті — першому сезоні «Голосу країни», став фіналістом. А згодом музика та пісня стали його професією. Зараз живе у Києві, але завжди наголошує на своєму зв’язку з рідним Запоріжжям. А ще завжди займає активну громадянську позицію.

Арсен Мірзоян

Ірина Сахно з благодійного фонду «Запорука» детальніше розповіла у «Фейсбук», чим зараз займається Арсен і чому обрав для благодійного тура такий маршрут:

-З перших днів війни, Арсен Мірзоян разом з іншими волонтерами з групи Юрія Тири возить в Україну з Європи карети швидкої допомоги, авто для ЗСУ, обладнання для госпіталів та перинатальні швидкі, навіть одну пожежну привезли. Вони усі стали «водіями» і це щоразу близько 2 000 км дороги. За останні 110 днів це 743 авто.

Ця дорога життя з Нідерландів до України, де киянка Veronika Mutsei і її команда купували все те, що везли волонтери, проходила через через Німеччину, Чехію та Польшу.

Тепер в цих містах Арсен організував серію благодійних концертів, аби зробити те, що вміє найкраще і зібрати кошти для ЗСУ. Приєднуйтесь. Вже 18 червня — спільний концерт з українськими зірками в Гаазі «Embrace Ukraine», а далі серія сольних благодійних концертів Арсена в Європі.

Арсен Мірзоян

Афіша концертів Арсена Мірзояна у Європі

4 липня — KRAKÓW (KWADRAT KLUB)
5 липня — WROCŁAW (AKADEMIA KLUB)
7 липня — BERLIN (ANOMALIE ART CLUB)
9 липня- PRAHA (FUTURUM MUSIC BAR)
10 липня — BRNO (ZONER BOBYHALL)
12 липня — NÜRNBERG (DER HIRSCH)
14 липня — WARSZAWA (PROGRESJA).

Арсен Мірзоян

Читайте також: Запоріжців знов підтримають музикою та картинами.

Читайте наші новини на сайті  zprz. city

Сообщение Відомий співак із Запоріжжя виступить у Європі з благодійними концертами появились сначала на Індустріалка — новини Запоріжжя.

Источник: http://iz.com.ua/zaporoje/spivak-iz-zaporizhzhya-vistupit-u-yevropi-z-blagodiynimi-kontsertami

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top