Відомий запорізький блогер мобілізувався до ЗСУ

Запорізький блогер Тайлер Андерсон (Олексій Шкробинець), який веде популярний YouTube-канал Geek Journal, долучився до лав ЗСУ.

Про це блогер повідомив на своїй сторінці в Instagram.

Тайлер Андерсон попередив своїх підписників, що нових відео на його каналі найближчим часом не буде. Якщо він і буде щось публікувати, то не регулярно.

Блогер написав, що вирішив взяти персональну відповідальність і піти в ЗСУ. Він закликав всіх допомагати фронту.

— Останнє відео на цьому каналі було про персональну відповідальність і я своїм прикладом хочу показати, що її повинні брати всі. В тому чи іншому вигляді. Я вважаю, якщо ви не працюєте на українську перемогу в будь якому вигляді, то ви прямо допомагає ворогу. Тому дякую всім хто робить хоч щось. Якщо ви не готові йти до війська, то допомагайте війську. І чисто моя вам порада, якщо ви за останні 2 роки не ходили навіть на курси першої допомоги, то от вам сигнал нарешті піти, — закликав Тайлер.

Основний YouTube-канал блогера Geek Journal має 365 тисяч підписників. Тайлер Андерсон розповідає на своєму каналі про кіномистецтво, робить огляди кінофільмів, серіалів, телешоу, обговорює останні події у сфері кіноіндустрії.

Як раніше писав 061, в запорізькому ТЦК прокоментували відео, на якому чоловік провокував військовослужбовців.

Джерело: 061.ua

Источник: https://www.061.ua/news/3765870/vidomij-zaporizkij-bloger-mobilizuvavsa-do-zsu

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top