Відомий запорізький музей поповнився новою технікою, яка поміщається на долоні (ФОТО)

Фото прес-служби ДСНС у Запорізькій області

Минулого тижня у музеї техніки «Фаетон», який розміщений на вулиці Виборзькій, 8, відкрилась цікава експозиція маленьких іграшкових автомобілів.

Начальниця сектору зв’язків із ЗМІ та роботи з громадськістю ДСНС у Запорізькій області Юлія»Баришева, мала хобі яке безпосередньо пов’язано з діяльністю – збирала маленькі моделі пожежних машин. Назбиравши колекцію зі 127 моделей жінці здалося несправедливим, що їх споглядає лише вона, тож було прийняте рішення передати машинки в руки професіоналам.

Фото прес-служби ДСНС у Запорізькій області

«Я майже 18 років служу у лавах ДСНС, але першу машинку у своїй колекції пам’ятаю як зараз. Подарував її мені теперішній ветеран пожежної охорони, полковник у відставці Геннадій Беспалов. Це трапилось після мого першого «бойового хрещення» на пожежі. У той час жінка на службі була не типовим явищем, тим паче та, що може справлятися із поставленими завданнями на рівні з чоловіками. Тому, ця іграшка для мене була найвищим знаком пошани», згадує пані Юлія.

Якщо у вас є бажання подивитися на колекцію, яка збиралася понад 10 років з усіх куточків світу (Польща, Німеччина, Грузія) – не баріться й вирушайте до музею. Окрім цього, ви маєте змогу відвідати 6 залів зі старовинними автомобілями.

Фото прес-служби ДСНС у Запорізькій області

Источник: https://forpost.media/novosti/vidomij-zaporizkij-muzej-popovnivsja-novoju-tehnikoju-jaka-pomishhaietsja-na-doloni-foto.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top