Відомий запорізький виробник агротехніки отримав патент США

Наше місто багате талантами, які своїми винаходами здатні здивувати весь світ. І це не просто слова, а результат роботи відомої запорізької компанії «Агросепмаш», яка завоювала право називатися лідером серед виробників зерноочисного обладнання в світі. Днями стало відомо, що завдяки своєму винаходу компанія отримала патент США, повідомляє «Дніпро Регіон» з посиланням на Інтерфакс.

Зокрема, повідомляється, що запоріжцям вдалося створити унікальний аеродинамічний сепаратор з нагнітальним пристроєм повітряного потоку.

Особливість таких машин на відміну від конкурентів полягає в способі створення повітряного потоку. У техніці «Агросепмаш» є унікальний імпелерний нагнітач, який створює рівномірний потік повітря по всьому перетину камери сепарації. Завдяки новій розробці аграрії отримують якісне насіння і добірне зерно найвищої якості.

Величезним бонусом винаходу, на думку розробників і фермерів, є енергоефективність. Всі, хто на ділі побачив роботу агрегату стверджують: енергоспоживання аеродинамічного зерноочисного сепаратора в 2-3 рази менше звичайного.

Щоб отримати патент США, компанія боролася довгих 3 роки, і їй вдалося завоювати перемогу. Виявляється, щороку патентне відомство США отримує більше 600 тис заявок і видає близько 300 тис патентів. Причому майже половина від загального числа заявок приходить від іноземних компаній. Багато з них займаються розробкою програмного забезпечення, обладнанням і послугами бездротового зв’язку, обробкою даних, технічним обладнанням. Змагатися «Агросепмашу» з постійними лідерами було непросто, але перемога виявилася за нами! Запоріжці зуміли здивувати і аграріїв, і сільгоспмашинобудівників багатьох країн світу!

Компанія «Агросепмаш» давно успішно працює на експорт, але продовжує максимально підтримувати українських селян. Техніку для внутрішнього ринку запоріжці продають дешевше, ніж вона йде на експорт.

Сьогодні аеродинамічні сепаратори «Агросепмаш» успішно використовують для очищення і сортування будь-яких типів сипучих, зернових і зернобобових культур, а також заморожених ягід і насіння овочів. Щоб переключитися з однієї культури на іншу, потрібно всього лише змінити режим роботи.

Довідка. Історія компанії «Агросепмаш» починається з 2012 року. З самого першого дня існування «Агросепмаш» спеціалізується на розробці і виробництві зерноочисного обладнання. Сьогодні компанія заслужено вважається лідером на вітчизняному ринку агротехніки.

У переліку продукції українського лідера є аеродинамічні сепаратори, різні моделі пласкорешітних скальператорів, барабанних сепараторів та систем аспірації. Особливість «Агросепмаш» полягає в тому, що в основі виробленої техніки лежать власні багаторічні унікальні розробки та патенти компанії.

Компанія має власне сильне конструкторське бюро, техвідділ і власні виробничі потужності, які постійно модернізуються. Найважливіше, що всі технології «Агросепмаш» відповідають найвищим стандартам ЄС. Але особливим досягненням є патент, отриманий в США.

Источник: https://forpost.media/proisshestviya/vidomyy-zaporizkyy-vyrobnyk-ahrotekhniky-otrymav-patent-ssha.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top