Відомий український дизайнер Андре Тан провів у концертному залі им. Глінки майстер-клас

Серед різноманіття тем – головні тенденції моди цього року.

Його ім’я звучить не лише з українських подіумів, цього дизайнера знають і у світовій індустрії моди. Вже багато років Андре Тан створює для жінок яскраві образи на навчає мистецтву стилю. Саме тому дизайнер вирушив містами України із майстер-класами «Розумний гардероб».

Так званий базовий гардероб Андре Тан складав разом із учасницями майстер-класу. Дизайнер виступив у ролі «фешн-поліцейського», інспектуючи жінок, який одяг має бути у кожної представниці прекрасної статі.

Запоріжанкам Андре Тан розповів про головні помилки у виборі одягу, дав поради, як обрати ідеальну сукню, підкреслити переваги фігури та приховати недоліки. Ще одна актуальна тема для всіх жінок, на думку дизайнера, це так звані «речі-вампіри».

Саме тому важливо навчитися правильно поєднувати речі, зберігаючи при цьому індивідуальність. Аби українські жінки не відставали від світових трендів, Андре Тан розповів, що диктує мода 2019-го.

Проте, найголовнішою прикрасою для жінки дизайнер без роздумів називає щастя. А почуття стилю – це ще одна зброя в умілих руках.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vidomij-ukrayinskij-dizajner-andre-tan-proviv-u-kontsertnomu-zali-im-glinki-majster-klas/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top