Важные новости

Відомий запорізький мандрівник Володимир Супруненко поділився враженнями від подорожі Єгиптом

Цю експедицію чоловік назвав «Беларабією». Так в народі колись називали казкові південні країни. А ще Єгипет привабив Володимира своїми природними багатствами.

Але не так сталося, як гадалося. У плани Володимира втрутилися суворі місцеві порядки. Єгипет, який є меккою для багатьох туристів, не дуже гостинно приймає прибічників дикого відпочинку.

За словами Володимира, кожні 50-100 км поліцейські змінювались. Кілька разів йому вдавалося втекти, та ненадовго. Постійний контроль залишив у пам’яті деякі знання арабської.

Та все ж Володимиру вдалося вирватися з-під нагляду. Так він дістався Червоного моря. Встиг чоловік також краще пізнати культуру місцевих людей.

У цілому Володимир Супруненко провів у Єгипті 20 днів, хоча планував не менше місяця. Найближчим часом він теж не планує сидіти на місці. Цього разу чоловік не збирається в далекі краї, а вивчатиме один із українських регіонів – Херсонщину.

Источник: https://tv5.zp.ua/news/vidomij-zaporizkij-mandrivnik-volodimir-suprunenko-podilivsya-vrazhennyami-vid-podorozhi-yegiptom/

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top