Відомого Бердянського нардепа від колишньої ОПЗЖ можуть достроково позбавити мандата

Кількох нардепів від колишньої ОПЗЖ достроково позбавлять мандатів через наявність російських паспортів. Серед них і скандально відомий парламентарій з Бердянська. Про це повідомляє видання LB.ua з посиланням на джерела в парламенті.

В перелік увійшли нардепи Олександр Пономарьов, Наталія Королевська, Юрій Солод та Олег Волошин. За словами джерела, найближчим часом очікують на новий указ президента України Володимира Зеленського про позбавлення українського громадянства декількох нардепів Верховної Ради від колишньої фракції ОПЗЖ.

«На підставі наявності у них російських паспортів», — повідомило джерело тв зазначило, що далі — за планом голосування у парламенті за дострокове припинення їх повноважень, як це вже було у січні.

Нагадаємо, що нардеп Олександр Пономарьов після майже 11 місяців повномасштабної війни раптово опинився у сесійному залі ВРУ після своєї тривалої відсутності. Відомо, що деякий час він перебував в окупованому Бердянську. Через це готельний комплекс «Київ» подав позов про стягнення коштів до Пономарьова через заборгованість зі сплати номеру.

У мирні та воєнні часи залишаємося разом, бо лише так ми є сильнішими. Долучайтеся до телеграм каналу Форпост медіа.
Усі ми тут — https://t.me/forpost_zp

Источник: https://forpost.media/novosti/vidomoho-berdianskoho-nardepa-vid-kolyshnoi-opzzh-mozhut-dostrokovo-pozbavyty-mandata.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

нет

Добавить комментарий

scroll to top