Відповідальні за безпеку недобудованих мостів у Запоріжжі проведуть прес-конференцію для журналістів

Фото: Google.com

Недобудовані мости через Дніпро – одна з найулюбленіших тем чиновників не залежно від рангу. На диво, після журналістського розслідування Богдана Василенко, жодної реакції влади не послідувало. За інформацією редактора сайту «Гвозди» будмайданчика поблизу обіцяних мостів немає, конструкції невідомі особи розпилюють на метал.

Спочатку журналісти «Forpost» звернулися в прес-службу міськради. Де нам відповіли, що мер Запоріжжя Володимир Буряк ніякого відношення до цього проекту не має:

«Це не в нашій компетенції. Мости не знаходяться на балансі міста, тож яка може бути реакція? Звісно, однозначно сказати, що ми відсторонимось складно. Однак, поки ми ні чого не коментуємо. Це в силах правоохоронних органів та структури яка за це відповідає»

Недобудовані мости знаходять на балансі Служби автомобільних доріг, відповідно вони мають нести відповідальність за безпеку об’єкту. Тож за коментарем ми звернулися до заступника начальника Служби розвитку доріг Олександра Шандиби, який саме в цей час знаходиться на відпочинку.

«Я розумію про що ви запитуєте. Там частково правда. З цього питання влаштуємо прес-конференцію для журналістів, аби відповісти на всі питання. Факти розкрадання є, після розслідування оголосимо збитки. Через брак фінансування ми знаходимося в скрутному становищі. Безпекою мають займатися підрядники. Вони це роблять, однак не тою мірою, якою треба. Проект ніхто «закидувати» не збирається. Більше того, зараз комісії проводить дослідження щодо доцільності відновлення робот на проекті. Якщо результат буде позитивним, то вже в жовтні відновляться роботи. Доведеться трохи «потрясти» Київ. Самі розумієте, ми з такими витратами не впораємося»

Источник: https://forpost.media/novosti/vidpovidalni-za-bezpeku-nedobudovanih-mostiv-u-zaporizhzhi-provedut-pres-konferenciju-dlja-zhurnalistiv.html

Мы в Telegram, наш Telegram bot — @zpua_bot, Мы в Viber, Мы на Facebook

Share this post

Добавить комментарий

scroll to top